dr Lechosław Budzyński

dr Lechosław Budzyński

Brak opinii
Dodaj opinię
Głowackiego 35, Lublin, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Lechosław Budzyński
dr Lechosław Budzyński
Brak opinii

Informacje

  • 340 wizyt na profilu

Lek. med. Lechosław Budzyński jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i małoinwazyjnej, a także specjalistą medycyny estetycznej. Stał się ekspertem szczególnie w dziedzinie kriochirurgii. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza. Przyjmuje pacjentów w ośrodkach medycznych w Lublinie i Nałęczowie.

Lek. med. Lechosław Budzyński oferuje swoim pacjentom szereg zabiegów odmładzających. Wśród nich na uwagę zasługują między innymi zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym oraz rewitalizacji skóry z jego wykorzystaniem. Dzięki temu uzyskiwany jest efekt młodej, jędrnej i nawilżonej cery. U specjalisty można także poddać się mezoterapii igłowej, również poprawiającej kondycję skóry.

Lek. med. Lechosław Budzyński specjalizuje się w diagnostyce oraz usuwaniu zmian skórnych. Stosuje w tym celu różnorodne metody, między innymi elektrochirurgię oraz kriochirurgię. Między innymi za sprawą tych metod, specjalista może usuwać brodawki, znamiona, włókniaki czy inne zmiany skórne.

Ważnym elementem poprawy wyglądu pacjentów jest walka z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Lek. med. Lechosław Budzyński podejmuje się ich zamykania, prowadzi także skleroterapię żylaków kończyn dolnych.

Lek. med. Lechosław Budzyński do każdej osoby szukającej u niego pomocy podchodzi indywidualnie, pragnąc zapewnić mu kompleksową opiekę i poprawę wyglądu. Dba o to, aby wszystkie zabiegi były wykonane profesjonalnie, gwarantowały najwyższą jakość i bezpieczeństwo, za co jest doceniany przez pacjentów.

Specjalista przyjmuje w trzech klinikach w Lublinie i Nałęczowie, udzielając konsultacji i prowadząc zabiegi zarówno w zakresie medycyny estetycznej, jak i chirurgii ogólnej.

Wszystkie ośrodki, w których przyjmuje lek. med. Lechosław Budzyński, zaopatrzone są w najwyższej jakości sprzęt medyczny. Stosowane w nich preparaty pochodzą wyłącznie od cenionych, renomowanych producentów, dzięki czemu gwarantują uzyskanie najlepszych efektów.

Każda z klinik zapewnia pacjentom bezpieczeństwo, przyjazną atmosferę oraz komfort podczas pobytu.

Lek. med. Lechosław Budzyński jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1984 roku. Następnie odbył staż podyplomowy w Centralnym Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. W 1992 roku został specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej. Dziesięć lat później, w 2002 roku, ukończył podyplomowe studia na Wydziale Menedżerskim dla Kadry Kierowniczej w Zakładach Opieki Zdrowotnej, na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Specjalista od 1994 roku zajmuje się kriochirurgią, stosowaną w leczeniu niewydolności splotów hemoroidalnych i w przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych. W obszarze jego zainteresowań znalazła się także dermatokriochirurgia.

Od 2001 roku zajmuje się mezoterapią igłową i wypełnianiem zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego.

Posiada ogromne doświadczenie z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Obecnie konsultacji udziela w Nałęczowie i Lublinie.

Specjalista przyjmuje pacjentów w klinice Intermed w Lublinie, a także w Dworze Nałęczowskim Vitaligis Spa w Nałęczowie, gdzie udziela konsultacji z zakresu medycyny estetycznej.

Na konsultacje chirurgiczne zaprasza do kliniki Intermed w Lublinie oraz placówki Luxmed w Nałęczowie.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zdjęcia (1)

dr Lechosław Budzyński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!