Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 sie 2018 · Zaktualizowano: 2 sie 2018

Powiększenie piersi w wieku 43 lat

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu

O lekarzu

prim. MUDr. Martin Brzuchanski
prim. MUDr. Martin Brzuchanski
Třinec
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Mam 43 lata i chciałabym poddać się operacji powiększenia piersi. Rodzilam 2 razy i długo karmilam piersią. Chcę poprawić wygląd swych piersi, chce je powiększyć.Chce by wyglądały naturalne i odpowiednio do mojej sylwetki. Marzę o tym od dawna żeby mieć piękne piersi. Bardzo mi na tym zależy.

1

Komentarz (1)

Polecam. Ja też marzyłam i moje marzenie ziściło się w tym roku. Jestem Twoją rówieśniczką, po takich samych przejściach i oczekiwaniach. Proponuję zobaczyć lekarzy z listy Członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjne i Estetycznej. Zasięgnij opinii lekarzy oraz wybierz się do co najmniej dwóch. Wybierz tego z lekarzy, do którego zyskasz zaufanie.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Piersi są symetryczne

Najlepszy chirurg plastyczny na świecie! Piersi po operacji są bardzo ładne, symetryczne i co najważniejsze kraglutkie. Nic się z nimi nie dzieje a co najważniejsze, maja piękny kształt. Pan doktor, wie co robi i ma do tego rękę ! Poza tymi...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.