Żagiel Med

Żagiel Med

Brak opinii
Dodaj opinię
Tetmajera 21, Lublin, Lubelskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 17 godzin
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek, godz. 8.00-18.00
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000023445
Żagiel Med
Żagiel Med
Brak opinii

Informacje

  • 647 wizyty na profilu

Żagiel Med to nowoczesne, prywatne ośrodki medyczne, działające w Lublinie, które oferuje usługi w zakresie chirurgii plastycznej, onkologicznej, naczyniowej, bariatrycznej i ogólnej, a także ortopedii, otolaryngologii, urologii, ginekologii i stomatologii. W ośrodku pacjenci mogą też wykonać badania laboratoryjne.

Żagiel Med zatrudnia ponad 150 lekarzy i 100 osób z personelu medycznego, aby móc zaoferować pacjentom specjalistyczne konsultacje oraz zabiegi z kilkunastu dziedzin medycyny. Ponadto, Żagiel Med dysponuje nowoczesnym sprzętem, który umożliwia wykonywanie usług najwyższej jakości. W szpitalu znajdują się dwa bloki operacyjne, które zostały wyposażone we wszelkie możliwe udogodnienia i urządzenia, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo.

Zespół

Zespół chirurgów plastycznych Żagiel Med tworzą dr n. med. Ryszard Mądry i lek. med. Dawid Groth. Oferta zabiegów chirurgii plastycznej obejmuje pełen zakres operacji w obrębie piersi (powiększanie piersi, plastyka brodawek, rekonstrukcja piersi, zmniejszenie piersi i mastopeksja), interwencje w obrębie twarzy i głowy (m.in. otoplastyka, plastyka powiek górnych i dolnych, lifting twarzy, szyi i brwi) oraz ciała (m.in. abdominoplastyka, liposukcja, korekta ginekomastii i powiększanie pośladków). Dostępna jest także labioplastyka oraz zabiegi chirurgicznej korekty blizn, przeszczepu skóry i operacyjnego usuwania zmian skórnych i podskórnych.

Specjalizacje

Warto także wspomnieć, że do ośrodka Żagiel Med możemy udać się na zabiegi z zakresu flebologii i chirurgii naczyniowej (np. na zabiegi chirurgicznego i laserowego usuwania żylaków, obliteracji i miniflebektomii żylaków). Żagiel Med współpracuje także ze specjalistami w dziedzinie leczenia otyłości oraz bariatrii i oferuje operacyjne zmniejszenie żołądka. We wszechstronnej ofercie znajdują się też zabiegi z zakresu stomatologii i stomatologii estetycznej (np. wybielanie zębów, zakładanie koron i licówek oraz wszczepianie implantów).

Lokalizacja

W ramach Żagiel Med działają dwie przychodnie oraz szpital w Lublinie. Skorzystaj z naszego formularza, aby umówić się na wizytę.

Godziny pracy:

  • poniedziałek-piątek, godz. 8.00-18.00

Usługi

Chirurgia plastyczna

Operacje bariatryczne

Dermatologia

Historie (1)

Zdjęcia (19)

Filmy (5)

Specjaliści z tej kliniki

dr Ryszard Mądry

Dr Ryszard Mądry

Żagiel Med udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!