Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

(5) 100% poleca
Lublin
PRZYJAŹNIE – BEZPIECZNIE – PROFESJONALNIE jest dewizą naszej firmy od początku jej istnienia Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego powstał w 2004 r. w Nałęczowie. Obecnie zabiegi medyczne wykonujemy w Lublinie i Rzeszowie Rzeszów – to doskonale położony gabinet konsultacyjny i ambulatorium, umożliwiające nam kontakt z pacjentami i wykonywanie zabiegów ambulatoryjnych. Lublin – to oprócz gabinetów i ambulatorium, także pełnowymiarowy... (rhinoplastyka Lublin)

lek. med. Maciej Kuczyński

(2) 100% poleca
Lublin
 Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (korekta nosa Lublin)

ESTETICENTER - Medycyna Estetyczna Laseroterapia

(2) 100% poleca
Lublin
Cena od: 1.400 zł
ESTETICENTER jest kliniką medycyny estetycznej oraz laseroterapii znajdującą się w Lublinie. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz korygowaniu niedoskonałości skóry za pomocą lasera. W jej ofercie znajdziecie także zaawansowane pielęgnacyjne zabiegi kosmetologiczne.Gabinet medycyny estetycznej i laseroterapii ESTETICENTER to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zadbać o piękny, młody wygląd. Wykwalifikowana... (rhinoplastyka Lublin)

Medical Hair&Esthetic

(4) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 6.000 zł do 15.000 zł
Medical Esthetic to sieć nowoczesnych klinik chirurgii plastycznej, znajdujących się w Warszawie i Lublinie. Swoim pacjentom zapewniają profesjonalną opiekę medyczną, optymalne warunki pobytu i leczenia oraz całkowite bezpieczeństwo. Lekarze kliniki Medical Esthetic specjalizują się w chirurgii plastycznej. Oferta centrum obejmuje między innymi lifting twarzy, powiększanie bądź redukcję piersi czy korektę uszu i nosa. Pacjenci kliniki mogą także... (rhinoplastyka Lublin)

dr Ryszard Mądry

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Ryszard Mądry jest cenionym chirurgiem ogólnym oraz chirurgiem plastycznym, specjalizującym się w zabiegach abdominoplastyki i mastopeksji. Członek wielu prestiżowych organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej oraz Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (ang. European Burn Association). Pracuje we Wschodnim Centrum... (korekta nosa Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Krzywizna nosa
Ewelina269563

Witam. Nazywam się Ewelina mam 18 lat. Piszę do pana doktora ponieważ ciągle zmagam się z problemem mojego krzywego i niezgrabnego nosa. Dodam, że przechodziłam już zabieg prostowania przegród nosowych i ścięcie garba do 3/4 grubości kości 30 sierpnia 2012 roku. Jednak zabieg nie spełnił moich oczekiwań, nos pozostał krzywy, nawet powiedziałabym, że w gorszym stanie niż był, jak widać na zdjęciu jest mocno zadarty do dołu, nie podoba się to mi oraz rówieśnikom, psuje mi on profil całej twarzy. Chciałabym uzyskać odpowiedź na moje pytanie, jakie bym musiała podjąć ewentualne koszty jeśli zdecydowałabym się na zabieg oraz czy można spłacać koszt zabiegu w ratach i jak by to wyglądało. Proszę o szybką odpowiedź, bardzo mi na tym zależy.

Niecały miesiąc temu miałam robioną operację nosa w klinice Dr Henryka Knakiewicza we Wrocławiu. Zdecydowałam się skorzystać z usług tej kliniki po wnikliwym przestudiowaniu opinii w internecie;nie było łatwo się zdecydować. Nie było problemu umówić termin operacji tydzień po konsultacji. Byłam cała w stresie, bardzo bałam się bólu. Okazało się, że strach ma wielkie oczy; nic mnie nie bolało! Operację miałam robioną w znieczuleniu miejscowym i trwała około 1,5 godziny. Moim nosem zajmował się osobiście dr Henryk Knakiewicz w asyście dwóch przemiłych i wykwalifikowanych asystentek. Wszystko potoczyło się nad wyraz szybko, tak że po 1,5 godzinie nie miałam już obrzydliwego garba, którego zawsze się wstydziłam. Zostałam opatrzona i po około 2 godzinach mogłam wrócić do domu. Pan doktor zrobił mi operację tak umiejętnie, że po tygodniu miałam jedynie lekkie opuchnięcie i schodzące, żółte siniaki z oczu. Po trzech dniach ściągnięto mi metalową blaszkę z nosa i mogłam podziwiać swój nos z profilu. Żadnych setonów, żadnego męczenia się przez 10 dni z gipsem na nosie. Jestem bardzo zadowolona, usatysfakcjonowana profesjonalizmem i jakością obsługi w klinice. Uważam też,że cena nie jest przesadzona jak u niektórych innych ''specjalistów''. Polecam z czystym sumieniem. :)