dr Ryszard Mądry
dr Ryszard Mądry

dr Ryszard Mądry Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Tetmajera 21, Lublin, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3898704
dr Ryszard Mądry
dr Ryszard Mądry Premium
Brak opinii

Informacje

Dr n. med. Ryszard Mądry to specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej z wieloletnim doświadczeniem. Zawodowo związany z województwem lubelskim, gdzie przyjmuje pacjentów w prywatnym ośrodku Żagiel MED w Lublinie. Przynależy do wielu prestiżowych stowarzyszeń skupiających lekarzy jego specjalizacji – Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO), Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR) oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (ang. European Burn Association).

Dr n. med. Ryszard Mądry jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie ukończył studia w 1998 roku. Następnie odbył staże podyplomowe w klinikach w Warszawie i Krakowie, a także za granicą – w szpitalach w Austrii i Stanach Zjednoczonych. W 2001 roku rozpoczął specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego, uzyskując tytuł specjalisty w 2007 roku. W latach 2010-2014 odbywał szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii plastycznej pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny. Podczas specjalizacji wykonał ponad 1000 zabiegów chirurgii plastycznej. 

Od 2009 roku jest związany ze Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej, w którego współtworzeniu brał udział, a obecnie obejmuje tam stanowisko zastępcy lekarza koordynującego. W latach 2017-2021 pełnił funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii plastycznej w województwie lubelskim. Dr n. med. Ryszard Mądry jest także autorem licznych prezentacji wygłaszanych na kongresach i zjazdach oraz publikacji dotyczących chirurgii plastycznej i leczenia ran. Regularnie uczestniczy w zjazdach, szkoleniach i kongresach organizowanych w kraju i za granicą. 

Dr n. med. Ryszard Mądry wykonuje pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w plastyce piersi (zabiegach powiększania, liftingu i zmniejszania piersi), plastyce brzucha, liftingu ciała u pacjentów po dużej utracie wagi, a także chirurgii twarzy (ze szczególnym uwzględnieniem otoplastyki, liftingu twarzy i operacji powiek) i chirurgii ręki. 

Specjalista przyjmuje pacjentów w Lublinie (ośrodki Żagiel MED) i okolicach (Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej), a od niedawna także w Krakowie.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna
  • Chirurgia Ogólna

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Doświadczenie:

  • >10 lat

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 22/08 Wtorek 23/08 Środa 24/08 Czwartek 25/08 Piątek 26/08

Zdjęcia (1)

dr Ryszard Mądry udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

dr Ryszard Mądry udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!