Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Nierówności po wypełnianiu ust Aquafilling faceline

Pacjent: kefir301218

Warszawa

Wykonano przez Lek. dent. Agnieszka Krupińska w Poznań
Lek. dent. Agnieszka Krupińska

Leczenie nie warto

Zgłoszone przez kefir301218. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

24 maj 2017 · Zaktualizowano: 11 wrz 2023

Doktor M. , wedlug firmy Aquafilling, nie posiada szkolenia w zakresie Aquafilling faceline a udaje ze nie tylko jest wykwalifikowana w tym zakresie ale naawet prowadzi szkolenia. Bylam w kontakcie z producentem ze wzgledu na komplikacje po zabiegu. Nie tylko pani doktor umawia sie na zabiegi na nizsza stawke, wypelnia zle i pozbiej probuje naciagnac klienta na dodatkowe pieniadze twierdzac, ze nierownosci sa wina wielkosci ust a nie sposobu podania preparatu. Po zlym wypelnieniu Pani Doktor nie romawia z pacjentem i nie odpowiada na jego emaile. Polecam, jesli ktos chce zaryzykowac (pani doktor \"wydaje sie\" mila i ma taki sposob bycia ze robi wrazenie profesjonalnego specjalisty), zeby poprosic o kopie karty medycznej gdyz nawet o to nie mozna sie pozniej doprosic mimo ze pacjent ma prawo do informacji medycznych o wykonanych na nim zabiegach. Nie tylko Pani Doktor wprowadzila mi w usta preparat bez przeszkolenia ale pozniej probowala go rozpuscic mimo wyraznych uwag na stronie producenta ze preparatu sie nie rozpuszcza i nie powinno mieszac z innymi a przy drugiej poprawce uzyla innego tanszego wypelniacza o mniejszej trwalosci o czym mnie nie poinformowala i zauwazylam to tylko gdy poprosilam o opakowanie

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Lifting czoła Warszawa

cieszę się ze w koncu pozbyłam się tych szpecących zmarszczek, wiecznie wyglądałam jakbym była na kogoś wkurzona, wszystko przebiegło bezproblemowo, czułam się otoczona opieką, bardzo bałam sie zabiegu ale wszystkie moje watpliwosci zostały...

Czytaj więcej
Doktor Piotr Skupin - mój cudotwórca :)

Doktor Piotr Skupin - mój cudotwórca :) Od zawsze miałam nieładny nos i mimo, iż jestem osobą towarzyską, energiczną i otwartą, nie czułam się w pełni sobą. Nie znosiłam zdjęć profilowych i musiałam się gimnastykować, żeby odpowiednio ustawić...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej