Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

HUMANA MEDICA OMEDA

Kontakt z nami

Rekomendacje (1)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z HUMANA MEDICA OMEDA ? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów HUMANA MEDICA OMEDA

Profil - HUMANA MEDICA OMEDA

Motto:

„Człowiek spełniony i pewny siebie to człowiek dumny z tego, że pięknie wygląda.”

O nas

Humana Medica Omeda znajduje się w Białymstoku. Jest kliniką zatrudniającą specjalistów z wielu dziedzin medycyny, w tym z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonuje się w niej przede wszystkim zabiegi mastopeksji oraz abdominoplastyki. W 2019 roku placówka została wyróżniona w Plebiscycie Hipokrates Roku 2019 organizowanym przez wydawnictwo Polska Press sp. z o.o.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Klinika wykonuje różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Dużą popularnością cieszą się operacje powiększania oraz redukcji piersi i plastyka powłok brzusznych. W Humana Medica Omeda możecie także poddać się chirurgicznej korekcji małżowin usznych oraz blefaroplastyce. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają zabiegi liposukcji oraz chirurgicznego usuwania blizn.

Placówka specjalizuje się także w nieinwazyjnym leczeniu cellulitu falą uderzeniową i przy wykorzystaniu sekwencyjnego masażu uciskowego. Ponadto Humana Medica Omeda zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z zakresu ginekologii estetycznej. Lekarze wykonują przede wszystkim zabiegi labioplastyki oraz labioredukcji.

Nasza klinika

Humana Medica Omeda jest nowoczesnym ośrodkiem zlokalizowanym w samym centrum Białegostoku, dzięki czemu możecie łatwo do niego dojechać, korzystając z transportu miejskiego. Na zmotoryzowanych pacjentów czeka bezpłatny parking przed kliniką. O komfort pacjentów dba nie tylko wykwalifikowana i empatyczna kadra, ale też przestronne wnętrza.

Klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem. Solidne zaplecze operacyjne pozwala przeprowadzać zaawansowane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Przed i po operacjach pacjenci mogą wypocząć w przestronnych i komfortowych pokojach z łazienkami, pozostając pod ciągłym nadzorem lekarzy oraz pielęgniarek. Personel dba także o zminimalizowanie bólu pooperacyjnego.

Historia kliniki

Klinika Humana Medica Omeda w Białymstoku została założona w 2006 roku i od tego czasu zapewnia opiekę specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Zatrudnia również znakomitych, doskonale wykształconych chirurgów plastycznych. Doświadczenie i szeroka wiedza sprawiają, że lekarze mogą zaproponować pacjentom najlepsze metody leczenia. Specjaliści są absolwentami renomowanych uczelni. Wielu z nich odbyło również zagraniczne staże umożliwiające doskonalenie umiejętności. Kadra nieustannie uczestniczy w kursach i szkoleniach organizowanych w wielu krajach na świecie. Lekarze biorą też udział w konferencjach naukowych, co pozwala im uważnie przypatrywać się trendom w dziedzinie chirurgii plastycznej, a następnie wdrażać innowacyjne metody w Humana Medica Omeda.

Konsultacje

Adres e-mail:

biuro@omeda.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek: 8:00-20:00

Sobota: 9:00-13:00

Media społecznościowe:

Facebook

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha)
Ginekomastia
Korekcja blizn
Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
   Plastyka powiek dolnych
   Plastyka powiek górnych
Korekcja uszu (Otoplastyka)
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
Lipoliza iniekcyjna
Liposukcja (odsysanie tłuszczu)
   Liposukcja laserowa
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja)
   Powiększenie piersi z plastyką modelującą
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka)
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka)
Powiększanie piersi (Augmentacja)
Zmniejszenie piersi

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
ul. Fabryczna 39
15-482 Białystok
Polska

Jesteś: HUMANA MEDICA OMEDA ? Jeśli ta prezentacja dotyczy Twojego gabinetu lub kliniki i chciałbyś ją poprawić lub uzupełnić, skontaktuj się z nami.