dr Janusz Jaworowski

(25) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Białystok
Cena od: 14.000 zł do 20.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalistą chirurgii ogólnej. Specjalizuję się w endoskopowym powiększaniu piersi, plastyce piersi, liposukcji VASER lipo, korekcji nosa – rhinoplastyce, abdominoplastyce, mommy makeover, zabiegach z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej dla pacjentów po leczeniu raka piersi, głowy i szyi. W swojej praktyce najczęściej powiększam piersi implantami silikonowymi i tkanką tłuszczową... (modelowanie biustu Białystok)

Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

(34) 100% poleca
Białystok
Cena od: 11.500 zł do 13.500 zł
Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE znajduje się w Białymstoku i jest jedną z największych placówek tego typu na Podlasiu. Są w niej wykonywane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym mastopeksja, abdominoplastyka oraz plastyka okolic twarzy, jak również małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE jest miejscem, w którym możecie kompleksowo zadbać o urodę. Filarem w ofercie... (modelowanie piersi Białystok)

HUMANA MEDICA OMEDA

(1) 100% poleca
Białystok
Humana Medica Omeda znajduje się w Białymstoku. Jest kliniką zatrudniającą specjalistów z wielu dziedzin medycyny, w tym z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonuje się w niej przede wszystkim zabiegi mastopeksji oraz abdominoplastyki. W 2019 roku placówka została wyróżniona w Plebiscycie Hipokrates Roku 2019 organizowanym przez wydawnictwo Polska Press sp. z o.o.Klinika wykonuje różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Dużą popularnością... (modelowanie piersi Białystok)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Dwa lata temu dr Ciesiński wykonał zabieg podwieszenia piersi. Efekt zabiegu przerósł moje oczekiwania. Jestem super zadowolona. Zarówno dr Ciesiński okazał się świetnym specjalista,jak i jego zespół to prawdziwi profesjonaliści. Polecam z czystym sumieniem. Zuzka.

Witam wszystkie laseczki !!!! Mam duzy problem a czytając wszystkie opinie jeszcze większy mętlik w głowie niz przed czytaniem. Moje piersi są bardzo obwisłe po dwóch ciążach i utracie 30 kg ,, tłuszczu,, i nie wiem który lekarz jest naprawdę dobry w zabiegu powiekszenia i modelowaniu piersi. Nie chcę aby po operacji wyglądały jak obwisłe worki z piłką na dole - prosze polećcie kogoś kto robi to super. Może któraś z was miała taki zabieg i jest super zadowolona . czekam i pozdrawiam w ten przed świąteczny czas !!!