Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

6 mar 2019 · Zaktualizowano: 24 sie 2021

Lifting piersi - opinia po zabiegu ze zdjęciami

Warto
96625
96624
96623
87805
87804
81573
81570
+4
81571
81572

O lekarzu

flag Havířov
Ocena:
Lifting piersi - opinia po zabiegu ze zdjęciami
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zdjęcia mówią same za siebie...

48

Komentarzy (48)

Pytanie do dziewczyn po operacji. Czy po zabiegu zauważyłyście, żeby zmienił Wam się rozmair biustu względem tego, co było zaraz po zabiegu? Jestem pół roku po operacji i zauważyłam, że ostatnio biust jakby troche urósł (o 1 rozmiar, tak myślę). Jak jest u was?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Mastopeksja i silikonowe wkladki a RZS

Miesiąc temu powiedziałam się że najprawdopodobniej mam RZS , za 3 miesiące mm zaplanowany zabieg mastopeksji oraz wkladki silikonowe. Lekarz reumatolog nie ma doświadczenia w tej dziedzinie i noc ki nie powie. Teraz k9ke pytanie,czy mogę się...

Czytaj więcej
Najlepszy z najlepszych

Witajcie Chciałabym polecić jednego z najlepszych ( jeśli nie najlepszego) obecnie chirurga plastyka w Polsce. Niedawno miałam wykonywane równocześnie dwie bardzo poważne operacje ( podniesienie i powiększenie piersi oraz wycięcie skóry z ramion...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.