dr Janusz Jaworowski

(24) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Białystok
Cena od: 12.500 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalistą chirurgii  ogólnej, specjalizuję się w chirurgii onkologicznej chirurgii rekonstrukcyjnej dla pacjentów po leczeniu raka piersi, głowy i szyi. W swojej praktyce najczęściej powiększam piersi implantami silikonowymi i tkanką tłuszczową, przeprowadzam korekcje nosa, plastyki powiek, plastyki uszu, liftingi twarzy, plastyki brzucha i liposukcje. Wiedza to potęga!... (plastyka brzucha Białystok)

Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

(34) 100% poleca
Białystok
Cena od: 10.000 zł do 17.000 zł
Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE znajduje się w Białymstoku i jest jedną z największych placówek tego typu na Podlasiu. Są w niej wykonywane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym mastopeksja, abdominoplastyka oraz plastyka okolic twarzy, jak również małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE jest miejscem, w którym możecie kompleksowo zadbać o urodę. Filarem w ofercie... (operacja plastyczna brzucha Białystok)

HUMANA MEDICA OMEDA

(1) 100% poleca
Białystok
Humana Medica Omeda znajduje się w Białymstoku. Jest kliniką zatrudniającą specjalistów z wielu dziedzin medycyny, w tym z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonuje się w niej przede wszystkim zabiegi mastopeksji oraz abdominoplastyki. W 2019 roku placówka została wyróżniona w Plebiscycie Hipokrates Roku 2019 organizowanym przez wydawnictwo Polska Press sp. z o.o.Klinika wykonuje różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Dużą popularnością... (operacja plastyczna brzucha Białystok)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Duży brzuch
Monikaskr

miałam rozwalony mięsień prosty brzucha po 2 ciążach powikłanych wielowodziem, ćwiczyłam, ćwiczyłam, a brzuch jaki był taki pozostał, przypadkiem dowiedziałam się o powikłaniu zwanym rozstęp kresy białej- u mnie na 6 cm, zdecydowałam się na operację powłok brzusznych wraz z liposukcją boczków, w tej chwili jestem 4 miesiące po zabiegu i jest super, do pracy nie chodziłam przez tydzień, opiekę nad małym dzieckiem miałam zapewnioną przez babcię na miesiąc- ważne by nie dźwigać, z łóżka wstałam na drugi dzień, leki przeciwbólowe brałam przez 3 dni, opieka pooperacyjna super,

Od lat walcze z obwislym brzuchem.Zadne cwiczenia,zadna silownia,a nawet diety nie sa w stanie mi pomoc:( Chcialabym poddac sie operacji,aby raz na zawsze pozegnac sie ze znienawidzonym brzuszyskiem..