dr Janusz Jaworowski

(24) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Białystok
Cena od: 3.500 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalistą chirurgii  ogólnej, specjalizuję się w chirurgii onkologicznej chirurgii rekonstrukcyjnej dla pacjentów po leczeniu raka piersi, głowy i szyi. W swojej praktyce najczęściej powiększam piersi implantami silikonowymi i tkanką tłuszczową, przeprowadzam korekcje nosa, plastyki powiek, plastyki uszu, liftingi twarzy, plastyki brzucha i liposukcje. Wiedza to potęga!... (odsysanie tłusczu Białystok)

Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

(34) 100% poleca
Białystok
Cena od: 3.500 zł do 18.500 zł
Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE znajduje się w Białymstoku i jest jedną z największych placówek tego typu na Podlasiu. Są w niej wykonywane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym mastopeksja, abdominoplastyka oraz plastyka okolic twarzy, jak również małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej NOVILINE jest miejscem, w którym możecie kompleksowo zadbać o urodę. Filarem w ofercie... (redukcja tkanki tłuszczowej Białystok)

HUMANA MEDICA OMEDA

(1) 100% poleca
Białystok
Humana Medica Omeda znajduje się w Białymstoku. Jest kliniką zatrudniającą specjalistów z wielu dziedzin medycyny, w tym z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonuje się w niej przede wszystkim zabiegi mastopeksji oraz abdominoplastyki. W 2019 roku placówka została wyróżniona w Plebiscycie Hipokrates Roku 2019 organizowanym przez wydawnictwo Polska Press sp. z o.o.Klinika wykonuje różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Dużą popularnością... (redukcja tkanki tłuszczowej Białystok)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Dzień dobry, mam 29 lat, jestem po 1 cesarskim cięciu, niestety mam otyłosć brzuszną, którą ciężko mi zrzucić, po ciąży został mi obwisły brzuch z którym mam dość duży problem, rozważam taką możliwość, aby poddać się liposukcji brzucha. Proszę poinformować mnie jaki warunki zdrowotne musze spełniać, aby nadawać się do zabiegu. Ile sam zabieg trwa i jak długo się dochodzi do siebie po zabiegu. Czy jest możliwość zabiegu na brzuch oraz oba uda. Jaki to koszt ? Czekam na informację i z góry bardzo dziękuje za poświęcony czas.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy korzystają z Nil
Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (3)