Powiększanie piersi (Augmentacja) Białystok

Znajdź chirurga plastyka: powiększanie piersi w mieście Białystok

Na Estheticon znajdziesz 1 chirurgów i 2 klinik Białystok, które wykonują zabieg powiększania piersi. Na temat zabiegu powiększanie piersi Białystok znajdziesz u nas 2 opinii z czego 1 opinii, w których pacjentki podają cenę powiększenia piersi Białystok. Według nich średnia cena powiększenia piersi Białystok wynosi 14 444 zł.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia

Te strony zawierają informacje skierowane do użytkowników z wybranych regionów. W celu pełnego wykorzystania możliwości portalu prosimy o wybór województwa:

zmienić region
    Nie chcę wybierać województwa
Nazwisko, Specjalizacja, Miasto Opinie pacjentów Zdjęcia przed/po Przedział cenowy dla zabiegów Konsultacja
dr Janusz Jaworowski

Chirurgia Plastyczna
Warszawa, Białystok
Odpowiada w : 97%, < 1 dnia

5.0

22 doświadczeń pacjentów

Powiększanie piersi (Augmentacja) Powiększanie piersi (Augmentacja)

+1 zdjęć

14 000 zł – ? zł

Jestem 3,5 miesiąca po powiększeniu piersi u doktora Jaworowskiego. Implanty okrągłe Motiva 725 ml, cięcie pod pachą. Pan doktor dokonał istnego cudu. Piersi wyglądają bardzo naturalnie, blizna pod pachą jest praktycznie niewidoczna. Panu... Więcej 

Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

Białystok
Odpowiada w : 92%, < 1 dnia

4.8

26 doświadczeń pacjentów

Powiększanie piersi (Augmentacja) Powiększanie piersi (Augmentacja)

Dr.Magdalena Nowicka jest cudowną osobą.Mimo obaw oprzed zabiegiem plastyki piersi ,wszystko przebiegło profesjonalnie.Jestem bardzo wdzięczna dr.Mgdalenie za to co dla mnie zrobiła.Nie dosć ,ze mnie musiała nakarmić przed samym zabiegiem,bo z... Więcej 

4.0

1 doświadczeń pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z operacji oraz efektów, przeprowadzonej przez dr Dorote Zukowska w klinice Omeda w Białymstoku. Implanty jakie zostały użyte to 400ml okragle firmy mentor. Więcej 

dr Janusz Jaworowski

Warszawa, Białystok

Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej

Białystok

HUMANA MEDICA OMEDA

Białystok

Jak wybrać najlepszego chirurga plastycznego, który wykona powiększanie biustu Białystok?

Powiększanie piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Decyzję o powiększeniu biustu podejmij po konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej. Zastanów się, czego spodziewasz się po operacji biustu i wyjaśnij to chirurgowi. Specjalista będzie mógł określić, czy twoje oczekiwania można zrealizować, a jeśli tak jaką techniką. W Polsce zabiegi powiększania piersi wykonują chirurdzy plastycy oraz chirurdzy ogólni. Warto jednak poddać się temu zabiegowi u doświadczonego specjalisty chirurgii plastycznej, listę specjalistów chirurgii plastycznej, członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej można znaleźć na stronie tej organizacji.

Doświadczony chirurg plastyczny

Operacje powiększania piersi przeprowadza się przy zastosowaniu implantów lub własnego tłuszczu. Implanty mają różne kształty (okrągłe, anatomiczne, inteligentne) i wielkość, co umożliwia kształtowanie piersi zgodnie z wolą i życzeniem pacjentki po rzeczowej konsultacji z operującym. W zależności od predyspozycji, oczekiwanego efektu końcowego zabiegu i oceny lekarza implant jest wkładany pod gruczoł mleczny lub mięsień piersiowy, co nie wyklucza ewentualnego karmienia piersią w przyszłości. Kobieta, która pragnie chirurgicznej korekcji piersi powinna pamiętać, że jest to operacja wykonywana w narkozie. Podczas wywiadu lekarskiego należy powiedzieć o wszystkich chorobach przewlekłych, na które się choruje, o przyjmowanych lekach – nawet tych dostępnych bez recepty, czy też o tym czy pali się papierosy. Przed zabiegiem lekarz powinien natomiast poinformować pacjentkę o możliwych ryzykach, o tym jakich zaleceń będzie musiała przestrzegać po zabiegu powiększenia piersi oraz zlecić komplet potrzebnych badań przedoperacyjnych.

Powiększanie biustu Białystok

Jeśli jesteś z Białystok najlepiej wybierz lekarza, który wykonuje powiększenie piersi w Białystok. Przed zabiegiem musisz wybrać się na konsultację, czasem nawet kilka. Po zabiegu natomiast czekają Cię wizyty kontrolne, dobrze jest więc mieć lekarza blisko miejsca zamieszkania by w razie jakichkolwiek wątpliwości, problemów czy komplikacji po zabiegu powiększania piersi móc się z nim skonsultować.