lek. med. Michał Tarkiewicz

lek. med. Michał Tarkiewicz

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Krasińskiego 2 lok 17, Lublin, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
lek. med. Michał Tarkiewicz
lek. med. Michał Tarkiewicz
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 1144 wizyty na profilu

Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała. Jednym z najbardziej polecanych zabiegów wykonywanych w jego gabinecie jest hydrobalans, nowoczesna metoda nawilżenia skóry, co przekłada się na jej regenerację i młody wygląd. Wśród innych zabiegów są najbardziej popularne zabiegi z obszaru medycyny estetycznej twarzy, jak i całego ciała, np. ginekologia estetyczna.

Jego misją jest poprawa jakości życia jego pacjentów. Wierzy, że przyczynia się do tego, oferując zabiegi medycyny estetycznej w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Stara się mieć dobry kontakt z pacjentami, dbać o miłą atmosferę w trakcie konsultacji i zabiegów.

Prywatna praktyka lekarska Dr Tarkiewicz – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii znajduje się na ulicy Krasińskiego 2 lok. 17 w Lublinie. Jej zespół to lek. med. Michał Tarkiewicz oraz kosmetolog medyczny, mgr Anna Tarkiewicz, która jest współwłaścicielką Centrum. Oboje są doświadczonymi specjalistami w swoich dziedzinach, na bieżąco starają się doskonalić swoje umiejętności, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. W gabinecie Dr Tarkiewicz panuje przyjemna, przyjazna pacjentom atmosfera.

Lek. med. Michał Tarkiewicz ukończył w 2002r. Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie. Jest także absolwentem studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończył wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Stara się na bieżąco pogłębiać swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, uczestniczyć w konferencjach i kongresach, śledzić najnowsze doniesienia naukowe.

Obok prywatnej praktyki lekarskiej dr Michał Tarkiewicz przyjmuje swoich pacjentów także w Bemo Dent Clinic przy ulicy Jana Kazimierza 21A w Warszawie.

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Korekcja zmarszczek toksyną botulinową - dr Tarkiewicz nie ma sobie równych

Juvemed - cera nawilżona i wygładzona

lek. med. Michał Tarkiewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

Juvemed - mezoterapia

Polecam , polecam doktora i to z czystym sumieniem.Byłam na mezoterapii igłowej : ból był minimalny ,następnego dnia mogłam normalnie wyjść z domu ,ślady zniknęły :).Efekty zabiegu -super , gładka , nawilżona skóra ,idę na kolejne zabiegi do...

Czytaj więcej

Zdjęcia (20)

lek. med. Michał Tarkiewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!