MEDICAL HAIR

(4.7) 100% poleca
Lublin
Medical Hair to sieć placówek zlokalizowanych w Katowicach, Sopocie, Warszawie, Krakowie i Lublinie. To wykwalifikowany zespół chirurgów posiadających bogate doświadczenie i wiedzę popartą wieloletnią praktyką w kraju i za granicą. Specjalizują się w zabiegach rekonstrukcyjnych w obszarze skóry owłosionej głowy. Eksperci Medical Hair są prekursorami przeszczepu pojedynczych mieszków włosowych. Instytut Medical Hair oferuje swoim pacjentom szeroką... (leczenie łysienia Lublin)

dr n.med. Ewa Dybiec - MED-EST

Brak opinii
Lublin
Cena od 350 zł
W centrum Medycyny Estetycznej MEDEST pracują lekarze medycyny estetycznej Dr n. med. Magdalena Kotarska i Dr n. med. Ewa Dybiec. W związku z rozpoczęciem działalności Centrum Medycyny Estetycznej MEDEST do końca września obowiązuje promocja w postaci 5% zniżki na WSZYSTKIE zabiegi. Dr Magdalena Kotarska ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 2000 roku. Pracuje jako asystent w Zakładzie Patomorfologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego... (wypadanie włosów Lublin)

dr n. med. Ewa Szpringer

Brak opinii
Lublin
Dr n. med. Ewa Szpringer jest specjalistą w zakresie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w laseroterapii oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz. Pracuje we własnym Centrum Dermatologii i Laseroterapii Laser-Medic w Lublinie. Zawodowo jest także związana z lubelskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie pełni funkcję kierownika Pracowni Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Doświadczona i ceniona... (alopecja Lublin)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Francja

lek. med. Michał Tarkiewicz

(5.0) 100% poleca
Lublin
Cena od 800 zł
Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie.  Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała. Jednym... (łysienie androgenowe Lublin)

Dr Ewa Kuliniec

Brak opinii
Lublin
Lek. med. Ewa Kuliniec jest specjalistką z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL), a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz przynależy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (UIME). Swoich pacjentów przyjmuje w Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Estemedical w Lublinie. Lek. med. Ewa Kuliniec specjalizuje się w zabiegach... (leczenie wypadania włosów Lublin)

ESTETICENTER - Medycyna Estetyczna Laseroterapia

(5.0) 100% poleca
Lublin
ESTETICENTER jest kliniką medycyny estetycznej oraz laseroterapii znajdującą się w Lublinie. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz korygowaniu niedoskonałości skóry za pomocą lasera. W jej ofercie znajdziecie także zaawansowane pielęgnacyjne zabiegi kosmetologiczne. Gabinet medycyny estetycznej i laseroterapii ESTETICENTER to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zadbać o piękny, młody wygląd. Wykwalifikowana... (wypadanie włosów Lublin)

lek. med. Maciej Kuczyński

(5.0) 100% poleca
Lublin
Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (leczenie łysienia Lublin)

dr n. med. Alicja Babik

Brak opinii
Lublin
Cena od 700 zł
Lek. med. Alicja Babik jest lekarzem rodzinnym, pediatrą oraz specjalistą w zakresie medycyny estetycznej. Lekarka prowadzi własny gabinet w Lublinie, gdzie oferuje pacjentom wiele możliwości w zakresie poprawy ich wyglądu i samopoczucia. Personel zatrudniony w gabinecie dba o to, aby poziom świadczonych usług był wysoki, a zabiegi przeprowadzano w bezpieczny sposób. W placówce panuje kameralna atmosfera, co jest jedną z wielu zalet tego... (leczenie łysienia Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam, Mimo młodego wieku (bo mam 25 lat) moim problemem było wypadanie włosów. Nie dość, że od zawsze były mizerne, to jeszcze gdy zaczęły wypadać załamałam się :( Na szczęście moja koleżanka jest kosmetologiem i poleciła mi mezoterapie. Jestem po serii tych zabiegów u dr Katarzyny Mudel i już nie czeszę się ze strachem, że na szczotce znajdę pełno włosów. Teraz wyraźnie się wzmocniły a ja pozbyłam się kompleksów i odzyskałam pewność siebie. Polecam !

malgorzata703750

Moja piętnastoletnia córka od 3 lat cierpi na hirsutyzm. Ma podniesione androgeny ale żaden lekarz nie chciał jej leczyć, wszyscy kazali czekać. W październiku lekarz podał jej diane 35. Po miesiącu brania leku jej włosy do tej pory gęste, grube i zdrowe zrobiły się strasznie suche i sztywne, zaczęły się łamać. Musiała je ściąć, próbowaliśmy je odżywić u fryzjera, nic o nie dało. Lekarz powiedział że to nie od diane i kazał dalej brać lek. Włosy zaczęły strasznie wypadać. Przerzedziły się, zrobił się jej przedziałek, którego nigdy nie miała. Po 5 miesiącach odstawił lek. Włosy są w okropnym stanie suche, cienkie,połamane, wypadają. Byliśmy u trychologa. Stwierdził że na czubku głowy z 1 mieszka wyrasta tylko 1 włos. Córka dostała wcierki i szampon. Stosujemy od półtora miesiąca. Nic nie pomaca włosy są w coraz gorszym stanie, do tej pory grube teraz cieniutkie jak piórka. Wypadają nawet krótkie włoski. Nie wiemy co robić. Czy to łysienie androgenowe? Androgeny są nadal podniesione. Dlaczego w takim razie problem zaczął się podczas brania diane, który jest lekiem antyandrogennym? Córka jest przerażona. Gdzie mamy szukać pomocy?