Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
  • 1 odpowiedzi

LAUR ESTETIC lek. med. Anna Lampe

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z LAUR ESTETIC lek. med. Anna Lampe? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - LAUR ESTETIC lek. med. Anna Lampe

Motto:

"Czasu nie cofniemy, ale możemy spowolnić jego upływ"

O nas

Laur Estetic jest gabinetem medycyny estetycznej znajdującym się w Łodzi. W ofercie placówki dominują małoinwazyjne zabiegi odmładzające na twarz. 

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Udając się do Laur Estetic, możecie zatrzymać, a nawet odwrócić oznaki upływu czasu. To miejsce, w którym doświadczeni specjaliści wykonają dla Was małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Dużą popularnością cieszą się zabiegi wypełniania zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego oraz botoksu. W Laur Estetic możecie poddać się mezoterapii igłowej, stosowanej w celu poprawy kondycji skóry, a także przy redukcji blizn i leczeniu łysienia. W gabinecie wykonuje się też wolumetrię twarzy oraz modelowanie ust kwasem hialuronowym. 

W Laur Estetic możecie skorzystać z nieinwazyjnych zabiegów na twarz. Gładkość cery i redukcję przebarwień zapewnią zabiegi z wykorzystaniem preparatów Dermamelan oraz Cosmelan. Możecie także poddać się peelingom chemicznym, znakomicie oczyszczającym skórę i przygotowującym ją do dalszych zabiegów. Na tym jednak nie koniec, ponieważ w ofercie gabinetu znajdziecie wybielanie zębów nowoczesną lampą Beyond.

Waszym problemem jest punktowo nagromadzona tkanka tłuszczowa? W gabinecie dr Anny Lampe pozbędziecie się jej, korzystając z zabiegów lipolizy iniekcyjnej preparatem Aqualyx. Metoda ta jest stosowana zarówno w modelowaniu kształtu twarzy i ciała, jak i przy redukcji cellulitu.

Nasza klinika

Gabinet medycyny estetycznej Laur Estetic to miejsce, w którym spotkacie się z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wykwalifikowani specjaliści uważnie wsłuchają się w Wasze oczekiwania i jak najlepiej dopasują program leczenia. Jednocześnie objaśnią Wam zasady terapii i odpowiedzą na Wasze pytania. Warto podkreślić, że w gabinecie, zarówno w czasie konsultacji, jak i zabiegów, możecie liczyć na ciepłą, domową atmosferę.

W placówce znajduje się wszystko, co jest potrzebne do bezpiecznego przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej. Do dyspozycji lekarzy jest nowoczesny, certyfikowany sprzęt pozwalający osiągać doskonałe rezultaty zabiegów. Terapie są przeprowadzane wyłącznie przy użyciu renomowanych preparatów mających odpowiednie atesty. Personel przykłada też ogromną wagę do odpowiedniego poziomu higieny.

Historia kliniki

Za sukcesem łódzkiego gabinetu Laur Estetic stoi przede wszystkim solidnie wykształcona i doświadczona kadra medyczna, gotowa do tego, aby nieustannie poszerzać swoją wiedzę. Przewodzi jej lek. med. Anna Lampe, specjalizująca się nie w jednej, ale aż w trzech gałęziach medycyny: dermatologii, stomatologii oraz medycynie estetycznej. Szeroka wiedza pozwala jej optymalnie układać plany leczenia. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (obecnie Uniwersytet Medyczny), w 2011 roku uzyskała dyplom ukończenia Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Od tej pory uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach organizowanych w kraju i za granicą. Jako pasjonatka piękna nadal doskonali swoje umiejętności i uważnie śledzi trendy w medycynie estetycznej. 

Konsultacje

Adres e-mail:

kontakt@laur-estetic.pl

Telefon: +48 697 001 097

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

BOTOX®
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox)
Lipoliza iniekcyjna
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
Peeling chemiczny
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
   Powiększanie ust własnym tłuszczem
Wybielanie zębów
Wypełnianie zmarszczek
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage
   Radiesse (Calcium hydroxyapatyt), wypełniacze repermanentne
   Sculptra

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Motylowa 4
Zgierska 249, 91-495 Łódź
91 362 Łódź
Radogoszcz
Polska