Perła Urody

Perła Urody

Brak opinii
Dodaj opinię
Pod Dębami 1, Kraków, Małopolskie
Perła Urody
Perła Urody
Brak opinii

Informacje

Perła Urody to salon kosmetyczny działający w Krakowie. Oferuje usługi zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Studio znajduje się w cieszącej się popularnością i tętniącą życiem dzielnicy Krakowa Podgórze. Dzielnica jest dobrze skomunikowana, dzięki czemu dojazd do gabinetu nie jest utrudniony. Dzięki wizycie w Perle Urody odmłodzisz, odświeżysz i zadbasz o swoją skórę i paznokcie, a także zdobędziesz większą pewność siebie dzięki takim zabiegom jak na przykład przedłużanie rzęs.

Zespół

Studio Perła Urody powstało jako efekt zamiłowania do piękna. Priorytetem salonu jest zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług oraz miłej atmosfery. Kadrę tworzą doświadczeni kosmetolodzy, a ceny za zabiegi są konkurencyjne.

Specjalizacje

Oferta studia Perła Urody obejmuje zabiegi pielęgnacyjne i estetyczne twarzy, a także rąk i stóp. W ramach pielęgnacji twarzy możemy zdecydować się na mikrodermabrazję techniką diamentową, peeling kawitacyjny, mezoterapię mikroigłową i eksfoliację kwasami. Ponadto w salonie wykonany manicure i pedicure (hybrydowy oraz innymi technikami). Wśród zabiegów kosmetycznych znajdziemy też laminowanie i lifting rzęs, regulację brwi, makijaż permanentny brwi, hennę rzęs i brwi, a także przedłużanie rzęs różnymi metodami (1:1, 1:2, 1:3, 2D-3D, 4D-6D) i inne. Usługi kierowane są zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn.

Perła Urody organizuje także kursy w zakresie przedłużania rzęs różnymi technikami (metodą wolumetryczną, 1:1, 1:2, 1:3 itp.), a także z dziedziny zabiegów laminacji i liftingu rzęs. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź ceny kursów na stronie internetowej studia. Szkolenia obejmują część praktyczną i teoretyczną. Prowadzone są przez kosmetologa z 10-letnim doświadczeniem. Po zakończeniu szkolenia użytkownik otrzymuje certyfikat. Kursanci mogą liczyć na 100% uwagi prowadzącej.

Lokalizacja

Aby umówić się na zabieg w salonie Perła Urody w Krakowie, należy zapisać się na wizytę poprzez formularz na stronie lub przez telefon. Studio prosi o wcześniejsze zapoznanie się z listą przeciwwskazań do danego zabiegu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Główne zabiegi

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.