Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

11 wrz 2018 · Zaktualizowano: 10 paź 2023

Ponowne powiekszenie piersi - dr Furmanek opinie

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Dziewczyny czy któraś z was miała powiekszane piersi u Daniela Furmanka w Czechach??Wybieram sie na ponowne powiekszenie piersi i szukam dobrego Chirurga każda opinia jest dla mnie bardzo cenna.

Komentarzy (27)

Zabieg miałam 20 sierpnia. Polecam doktora, idealnie dobiera rozmiar, jestem bardzo zadowolona z jego pracy ?
Ile Cie to wyniosło?
Około 9tys. zł
Możesz do mnie napisać na priv? Nowaaak91@o2.pl
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Hej ja poproszę byś też napisała bo mam kilka pytań. <br />
Sumik150190@gmail.com
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Hej możesz się też do mnie odezwać?
Rownież polecam miałam robione 4 miesiące temu
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Ja po kilku latach musiałam usuwać implant-piersi wyszły za duże, mocno obwisały(implant pod gruczoł). Na usg nie było tego widać, ale czułam, ze implant pękł i rzeczywiście po wyciągnięciu go, okazało się, ze nie był szczelny(szybko zaczęłam to odczuwać-wkładki eurosilicone). Niestety dr Furmanek nie odpowiadał na wiadomości, zero kontaktu. Olewka totalna, więc musiałam skorzystać z pomocy innego chirurga. Teraz mam piersi mniejsze niż miałam swoje naturalne, ale trudno:D Piersi przez silikon mocno poszły w dół, więc musiałam przejść lifting. wolę to niż życie z poczuciem, że jestem”zrobiona”i noszę w sobie silikonowe ustrojstwo, ale każdy ma swoje zdanie.;) Ja w każdym razie nie polecam Furmanka-źle dobrany implant, za szybko, a po operacji brak kontaktu.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Dziekuje za opinie każda jest dla mnie bezcenna ?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Po ilu latach musiałaś usunąc implanty?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Po 5 latach. Ale dużo wcześniej czułam, ze coś jest z implantem nie tak. Pieczenie etc. Usg nie wykryło wycieku, także nie zawsze jest to miarodajne badanie.. Mi tez kiedyś szybko odpisywał, później cisza. Nie zniechęcam do niego, ale pomysl co będzie w razie komplikacji-czy w ogóle da radę nawiązać z nim kontakt. Pozdrówka i powodzenia:)
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Ja niestety też mam niemile wspomnienia z Dr F.. Totalne olewanie pacjenta w razie problemów, oba implanty pękły po 8 latach czekam na zabieg usunięcia, a lekarz nie odpowiada na maile.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Ja w sumie do tej pory jak miałam pytania to pisałam i dostawałam od doktora odpowiedzi. A implanty ze względu na jakość wybrałam firmy Mentor - pod mięsień. Mam nadzieję, że będą Ok i rekonwalescencja będzie przebiegać tak jak dotychczas ?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
I właśnie ze wglądu na to, że implant wkładany pod gruczoł szybciej opada nie zdecydowałabym się na tą metodę...
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Ja też mam pod mięsień ale chcę wymienić na wieksze ,rekonwalescencje przeszłam ogulnie dobrze szczerze to cesarka boli bardziej miałam dwie.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Tak,ale moje naturalne piersi nie były bardzo małe, dlatego nie dało się umieścić implantu pod mięśniem, wyboru tutaj nie miałam. Ale faktycznie,piersi opadły jeszcze bardziej po zastosowaniu implantu pod gruczoł
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Dzień dobry, chciałabym udać się na operację brzucha, to pierwszy krok, co bym chciała zrobić w tym roku, a w następnym piersi. Nie potrafię żyć z moim ciałem, urodziłam dwójkę wspaniałych dzieci, poroniłam 3 ciąże i tak mi zostało. <am 41 lat, 70 kg, nie potrafię się rozebrać przy partnerze, po czym jeszcze mnie obraża, że powinnam pójść na siłownię, mam straszny wstręt ;( czy mogę prosić o pomoc
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Dziewczynki, jakie są ceny u Dr Furmanka?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Tak i gdzie przyjmuję Pan doktor Furmanek? Czy godny jest polecenia? Proszę o szczere odpowiedzi, z góry serdecznie dziękuję.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Hej dziewczyny. Dostałam termin na augmentacje piersi u dr Furmanka na 19 września 2022. Jednak z przyczyn niezależnych ode mnie nie dam rady jechać na operacje :( dlatego chce odsprzedać komuś ten termin. Całkowity koszt operacji w przeliczeniu na PLN to 10-12 tys. zł. Ja wpłaciłam zaliczkę 500 zl i właśnie za tą kwotę chcę odsprzedać swój termin. Znajdzie się jakaś chętna?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
hej Natalia, czy to jest na powiększanie piersi... bo ja właśnie szukam lekarza, a nie ukrywam, że ten termin mi mega pasuje.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Tak, dokladnie. To jest na powiekszanie piersi u dr. Furmanka w Czechach.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Beata, czy jesteś zainteresowana?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Hej czy nadal chcesz odsprzedać termin?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Hej, chętnie przyjęłabym ten termin, czy jest jeszcze dostępny?
Możliwe że ja
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Czy ta oferta jest aktualna?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.