dr n. med. Klaudiusz Czerniawski

dr n. med. Klaudiusz Czerniawski

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr n. med. Klaudiusz Czerniawski
dr n. med. Klaudiusz Czerniawski
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 1137 wizyt na profilu

Chirurg ogólny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zawodowo związany z Warszawą.

Doktor Czerniawski specjalizuje się w leczeniu łagodnych i nowowtworowych zmian piersi. Stale doskonali swoje umiejętności w zakresie leczenia raka piersi oraz chirurgii rekonstrukcyjnej. Uczestniczy w wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą. Wykonuje zabiegi rekonstrukcyjne po amputacji piersi oraz inne zabiegi w zakresie gruczołu piersiowego. Zajmuje się pełnym zakresem operacji w leczeniu raka piersi; mastektomia radykalna, operacje oszczędzające gruczoł piersiowy, tumorektomia, amputacja podskórna z jednoczasową rekonstrukcja expanderem/protezą, rekonstrukcja piersi po mastektomii, przeszczep tkanki tłuszczowej po mastektomii i radiotearpii, symetryzacja piersi po rekosntrukcji. Wykonuje także drobne zabiegi chirurgiczne - usuwanie zmian skórnych np. włókniaki, tłuszczaki, znamiona barwnikowe.

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. I i II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Klatki Piersiowej Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie, przy ul. Szaserów oraz w Szpitalu wojskowym w Dęblinie. Doświadczenie w leczeniu łagodnych i nowotworowych zmian piersi, zdobwał w trakcie pracy w uznanych polskich placówkach medycznych m.in.: w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Klatki Piersiowej WIM w Warszawie oraz Centrum Onkologii w Warszawie, w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej -Curie w Warszawie. Przez wiele lat pracował w Pogotowiu Ratunkowym będąc lekarzem zespołu reanimacyjnego. Współpracował z Kliniką Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego.

Aktualnie doktor Klaudiusz Czerniawski swoich pacjentów przyjmuje w klinice METAMORFOSIS w Warszawie. Pacjenci na konsultacje mogą umawiać się poprzez formularz kontaktowy lub tez telefonicznie kontaktując się z recepcją ośrodka.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
dr n. med. Klaudiusz Czerniawski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Rekonstrukcji piersi
Jestem zadowolona z rekonstrukcji piersi przez pana doktora Czerniawskiego ponieważ jest super lekarzem bardzo sympatyczny człowiek który wysłucha pacjenta do końca polecam doktora bo jest dobrym fachowcem

Zdjęcia (1)

dr n. med. Klaudiusz Czerniawski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!