Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

(5) 100% poleca
Lublin
PRZYJAŹNIE – BEZPIECZNIE – PROFESJONALNIE jest dewizą naszej firmy od początku jej istnienia Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego powstał w 2004 r. w Nałęczowie. Obecnie zabiegi medyczne wykonujemy w Lublinie i Rzeszowie Rzeszów – to doskonale położony gabinet konsultacyjny i ambulatorium, umożliwiające nam kontakt z pacjentami i wykonywanie zabiegów ambulatoryjnych. Lublin – to oprócz gabinetów i ambulatorium, także pełnowymiarowy... (usuwanie znamion laserem Lublin)

Renata Florek-Szymańska Lekarz

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 100 zł do 250 zł
Lek. med. Renata Florek-Szymańska jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Pracuje jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Naczyń w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Jest także pracownikiem Gabinetu Medycyny Estetycznej Laura, znajdującego się w Lublinie. Specjalistka należy do Lubelskiej Izby Lekarskiej. Lek. med. Renata Florek-Szymańska specjalizuje się w wykonywaniu... (laserowe usuwanie znamion Lublin)

dr n. med. Alicja Babik

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 50 zł
Lek. med. Alicja Babik jest lekarzem rodzinnym, pediatrą oraz specjalistą w zakresie medycyny estetycznej. Lekarka prowadzi własny gabinet w Lublinie, gdzie oferuje pacjentom wiele możliwości w zakresie poprawy ich wyglądu i samopoczucia. Personel zatrudniony w gabinecie dba o to, aby poziom świadczonych usług był wysoki, a zabiegi przeprowadzano w bezpieczny sposób. W placówce panuje kameralna atmosfera, co jest jedną z wielu zalet tego... (laserowe usuwanie znamion Lublin)

dr n. med. Ewa Szpringer

Brak rekomendacji
Lublin
Dr n. med. Ewa Szpringer jest specjalistą w zakresie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w laseroterapii oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz. Pracuje we własnym Centrum Dermatologii i Laseroterapii Laser-Medic w Lublinie. Zawodowo jest także związana z lubelskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie pełni funkcję kierownika Pracowni Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.Doświadczona i ceniona... (laserowe usuwanie znamion Lublin)

AOB Medycyna Estetyczna lek. Alicja Ożóg Brzozowiec

Brak rekomendacji
Lublin
Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec jest chirurgiem głowy i szyi, laryngologiem oraz specjalistką z zakresu medycyny estetycznej. Na co dzień współpracuje z dwiema klinikami AOB — w Lublinie oraz w Chełmie. Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec ma 15 lat doświadczenia w zawodzie, miała okazję uczyć się od najbardziej cenionych specjalistów z Europy. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Anti-Aging bierze czynny udział w licznych szkoleniach... (laserowe usuwanie znamion Lublin)

lek. med. Michał Tarkiewicz

(3) 100% poleca
Lublin
Cena od: 300 zł
Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała. Jednym... (laserowe usuwanie znamion Lublin)

ESTETICENTER - Medycyna Estetyczna Laseroterapia

(2) 100% poleca
Lublin
Cena od: 100 zł do 500 zł
ESTETICENTER jest kliniką medycyny estetycznej oraz laseroterapii znajdującą się w Lublinie. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz korygowaniu niedoskonałości skóry za pomocą lasera. W jej ofercie znajdziecie także zaawansowane pielęgnacyjne zabiegi kosmetologiczne.Gabinet medycyny estetycznej i laseroterapii ESTETICENTER to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zadbać o piękny, młody wygląd. Wykwalifikowana... (laserowe usuwanie znamion Lublin)

Medical Hair&Esthetic

(4) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 150 zł do 500 zł
Medical Esthetic to sieć nowoczesnych klinik chirurgii plastycznej, znajdujących się w Warszawie i Lublinie. Swoim pacjentom zapewniają profesjonalną opiekę medyczną, optymalne warunki pobytu i leczenia oraz całkowite bezpieczeństwo. Lekarze kliniki Medical Esthetic specjalizują się w chirurgii plastycznej. Oferta centrum obejmuje między innymi lifting twarzy, powiększanie bądź redukcję piersi czy korektę uszu i nosa. Pacjenci kliniki mogą także... (laserowe usuwanie znamion Lublin)

Centrum Medyczne Sanitas

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 300 zł
Centrum Medyczne Sanitas mieści się w Lublinie. Posiada również filię w Świdniku. Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę pacjentom w ramach szerokiej oferty obejmującej konsultacje lekarskie i leczenie. Ofertę placówki stanowi między innymi dobrze rozwinięty zakres usług medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.Chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna – te dwie kategorie z szerokiej oferty usłg dostępnych w ofercie Centrum Medycznego... (usuwanie znamion laserem Lublin)

dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz ESTETICA

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 300 zł do 500 zł
Dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz jest chirurgiem ogólnym oraz specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się przede wszystkim małoinwazyjnymi kuracjami odmładzającymi na twarz i nieinwazyjnymi zabiegami modelowania sylwetki. Pracuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej ESTETICA w Lublinie.Znakomita ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych na twarz. W swojej pracy stosuje mezoterapię igłową oraz... (usuwanie znamion laserem Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Od około 4 lat mam pieprzyka na czubku nosa. Nie jest on wypukły, jest to zwykła mała brązowa kropeczka, na początku było to leciutkie przebarwienie prawie nie widoczne ale że już mi przeszkadzało postanowiłam rozjaśnić sokiem z cytryny(sposób przeczytany w internecie) i ściemniało ;/ noi jest sobie taki pieprzyk od 4 lat, zakrywam go makijazem, ale chciałabym się od niego uwolnić bo szczerze mówiąc przyprawia mnie o bardzo duże kompleksy, muszę się pilnować żeby nosem nigdzie nie dotknąć aby przypadkiem się nie odkrył, nie mówiąc już o wakacjach kiedy chciałabym wyjść bez makijażu i troszkę opalic twarz. Czy jest możliwe usunięcie? I czy pozostanie jakaś blizna? Mam 18 lat.

Witam, Usuwałam pieprzyki laserowo. Małe zmiany giną po jednorazowym zabiegu. Większe lekarz bardzo dokładnie ogląda i podejmuje decyzję o metodzie usunięcia. Ja robiłam to w Mediceum u dr Waligóry. Bardzo rzetelne i uczciwe podejście lekarza do pacjenta. Polecam