lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec

lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec

Brak opinii
Dodaj opinię
Strzembosza 11, Lublin, Lubelskie
lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec
lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec
Brak opinii

Informacje

Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec jest chirurgiem głowy i szyi, laryngologiem oraz specjalistką z zakresu medycyny estetycznej. Na co dzień współpracuje z dwiema klinikami AOB — w Lublinie oraz w Chełmie. Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec ma 15 lat doświadczenia w zawodzie, miała okazję uczyć się od najbardziej cenionych specjalistów z Europy. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Anti-Aging bierze czynny udział w licznych szkoleniach, oraz w konferencjach. Wszystko po to, aby nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.

Specjalizacje

Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej i laryngologii. Jako chirurg miała wielokrotnie do czynienia z bardzo poważnymi urazami twarzoczaszki oraz ze schorzeniami umiejscowionymi w tej samej okolicy, co skłoniło ją do poszerzania swojej wiedzy na ten temat. W klinikach AOB w Lublinie i w Chełmie wykonuje m.in. zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz osocza bogatopłytkowego. Lek. Alicja Ożóg- Brzozowiec przeprowadza również zabiegi laserowe (w tym te z udziałem lasera frakcyjnego) i wiele innych.

Wśród najbardziej popularnych zabiegów przeprowadzanych przez lek. Alicję Ożóg-Brzozowiec warto wymienić również mezoterapię i firmowy zabieg intensywnie nawilżający.

Klinika

W klinikach AOB można również dokonać korekcji kształtu nosa (z pomocą kwasu hialuronowego), liposukcji i nieinwazyjnej blefaroplastyki, a także usunąć znamiona i blizny przy wykorzystaniu technologii wykorzystującej strumień jonów i elektronów.

Pacjenci kliniki AOB mogą także skorzystać z profesjonalnych konsultacji laryngologicznych oraz uzyskać cenne wsparcie, jeśli chodzi o leczenie chrapania i bezdechu sennego.

Lokalizacja

Lek. Alicję Ożóg-Brzozowiec można spotkać w klinice AOB w Lublinie lub w Chełmie. Na wizytę można umówić się korzystając z formularza kontaktowego na stronie internetowej kliniki, lub dzwoniąc pod wskazany tam numer telefonu. Terminy wizyt każdorazowo są ustalane indywidualnie, a ceny zależą od tego, którym zabiegiem jest zainteresowany pacjent.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.