AOB Medycyna Estetyczna lek. Alicja Ożóg Brzozowiec

AOB Medycyna Estetyczna lek. Alicja Ożóg Brzozowiec

Brak opinii
Dodaj opinię
Ul. Strzembosza 11, Lublin, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
AOB Medycyna Estetyczna lek. Alicja Ożóg Brzozowiec
AOB Medycyna Estetyczna lek. Alicja Ożóg Brzozowiec
Brak opinii

Informacje

  • 1451 wizyt na profilu

Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec jest chirurgiem głowy i szyi, laryngologiem oraz specjalistką z zakresu medycyny estetycznej. Na co dzień współpracuje z dwiema klinikami AOB — w Lublinie oraz w Chełmie. Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec ma 15 lat doświadczenia w zawodzie, miała okazję uczyć się od najbardziej cenionych specjalistów z Europy. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Anti-Aging bierze czynny udział w licznych szkoleniach, oraz w konferencjach. Wszystko po to, aby nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.

Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej i laryngologii. Jako chirurg miała wielokrotnie do czynienia z bardzo poważnymi urazami twarzoczaszki oraz ze schorzeniami umiejscowionymi w tej samej okolicy, co skłoniło ją do poszerzania swojej wiedzy na ten temat. W klinikach AOB w Lublinie i w Chełmie wykonuje m.in. zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz osocza bogatopłytkowego PRP. Lek. Alicja Ożóg- Brzozowiec przeprowadza również zabiegi laserowe (w tym te z udziałem lasera frakcyjnego), z JettPlasma i wiele innych.

Wśród najbardziej popularnych zabiegów przeprowadzanych przez Lek. Alicję Ożóg-Brzozowiem warto wymienić również mezoterapię i HydroSoft AOB.

W klinikach AOB można również dokonać korekcji kształtu nosa (z pomocą kwasu hialuronowego), liposukcji i nieinwazyjnej blefaroplastyki, a także usunąć znamiona i blizny przy wykorzystaniu technologii JettPlasma.

Pacjenci kliniki AOB mogą także skorzystać z profesjonalnych konsultacji laryngologicznych oraz uzyskać cenne wsparcie, jeśli chodzi o leczenie chrapania i bezdechu sennego.

Lek. Alicję Ożóg-Brzozowiec można spotkać w klinice AOB w Lublinie lub w Chełmie. Na wizytę można umówić się korzystając z formularza kontaktowego na stronie internetowej kliniki, lub dzwoniąc pod wskazany tam numer telefonu. Terminy wizyt każdorazowo są ustalane indywidualnie, a ceny zależą od tego, którym zabiegiem jest zainteresowany pacjent.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

AOB Medycyna Estetyczna lek. Alicja Ożóg Brzozowiec udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!