Informacje o cenie zabiegu Laserowe usuwanie zmian skórnych

283 zł
średnia
105
specjalistów

Lasery są bardzo często wykorzystywane w medycynie estetycznej. Zabieg laserowy często stanowi mniej inwazyjną alternatywę dla metod chirurgicznych. Obecnie dostępne są nawet laserowa korekta powiek i waginoplastyka. Urządzenia laserowa są bardzo precyzyjne i wykorzystuje się je do zabiegów odmładzających, usuwania blizn itp. Można je także wykorzystać do usuwania zmian skórnych, takich jak włókniaki, brodawki, pieprzyki, zmiany barwnikowe i inne.

Laserowe usuwanie zmian skórnych Cena
niższa
Średnia cena Cena maksymalna
Ceny w Warszawa 200 zł 291 zł 400 zł
Ceny w Bydgoszcz 300 zł 333 zł 400 zł
Ceny w Katowice 200 zł 253 zł 400 zł
Ceny w Częstochowa 200 zł 275 zł 325 zł
Ceny w Kraków 200 zł 256 zł 400 zł
Ceny w Kielce 255 zł 302 zł 350 zł
Ceny w Rzeszów 250 zł 250 zł 250 zł
Ceny w Lublin 300 zł 325 zł 400 zł
Ceny w Wrocław 200 zł 200 zł 200 zł
Ceny w Łódź 300 zł 333 zł 400 zł
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen zawartych w prawdziwych historiach użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 200 - 211 zł
2 Historie
Średnia cena 212 zł - 353 zł
6 Historii
Najwyższa cena 354 zł - 400 zł
3 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę laserowego usuwania zmian skórnych?

Niezbędna jest konsultacja z dermatologiem oraz badanie dermatoskopowe zmiany, co kosztuje od 100 do 250 zł. Zazwyczaj nie ma konieczności przygotowywania się w jakiś szczególny sposób do zabiegu. Interwencja kosztuje od 100 do 600 zł za usunięcie jednej zmiany, w co wliczone jest znieczulenie miejscowe i badanie histopatologiczne pobranej próbki. Po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia, wykonuje się go w trybie ambulatoryjnym. Niekiedy może być konieczne stosowanie leków przeciwbólowych, ewentualnie maści na blizny.

Co może podwyższyć laserowego usuwania zmian skórnych?

Cena może być wyższa, jeżeli zamiast badania dermatoskopowego, wykonanie badanie wideodermatoskopowe. Na ogólny koszt ma także wpływ rodzaj i rozległość zmiany oraz typ urządzenia laserowego. Cena rośnie w zależności od ilości zmian do usunięcia i co logiczne, im ich więcej, tym więcej zapłacimy.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Zmiany skórne można także usuwać chirurgicznie. Jest to tzw. dermatochirurgia. Taki zabieg kosztuje od 200 do 800 zł za wycięcie jednej zmiany. Kolejnym sposobem jest usuwanie zmian skórnych przy pomocy zimna (kriochirurgia). Jeden zabieg kosztuje od 200 do 600 zł.

Czy istnieje możliwość płatności na raty?

Coraz więcej klinik decyduje się na wprowadzenie opcji płatności na raty. W tym przypadku pacjent może też rozłożyć zabieg na kilka różnych, w przypadku większej ilości zmian.

Czy laserowe usuwanie zmian skórnych jest refundowane przez NFZ?

Narodowy Fundusz Zdrowia finansuje jedynie zabiegi, których wykonanie jest niezbędne dla zachowania życia i pacjenta. Z tego powodu usuwanie zmian skórnych jedynie ze względów estetycznych, nie jest finansowane przez NFZ. Z kolei w przypadku zmian skórnych chorobowych, NFZ może finansować takie zabiegi, jednak wówczas laseroterapia, jako jedna z najnowocześniejszych metod, może nie być dostępna.

Porady ogólne

Wszyscy mamy jakieś zmiany skórne. Warto je monitorować, aby usunąć je na czas zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie

W poniedziałek miałem usuwanego pieprzyka z twarzy. Rana jest cała czarna, taka jakby maź, więc to pewnie metoda elektrokoagulacji. Wczoraj wieczorem (dopiero) odkleiłem plaster po zabiegu (dwie doby) i lekko przemyłem ranę octeniseptem. Dosłownie jedno psiknięcie i nakleiłem nowy plaster. Okazało się po rozmowie z Panią doktor, że nie powinienem tego przemywać, a jedynie zmieniać plaster, gdyż ta czarna warstwa, to warstwa biologiczna i to ma się samo goić. Bez żadnego przemywania, maści, itp. Muszę przyjść na wizytę w sobotę, bo doktor chce to obejrzeć. Czy powinienem się obawiać, że coś mogłem naruszyć, rana się gorzej zagoi, strup się odklei? Dlaczego jedni zalecają przemywanie rany, a inni nie?

Każdy lekarz korzysta z własnego doświadczenia. Leczenie na sucho przynosi bardzo dobre efekty Sam Octenisept bez innych ingerencji nie powinien wpłynąć na gojenie

1 odpowiedź czytaj więcej
Powiększający się guzek na czole KatarzynaDubiel · 16 cze 2021

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu pojawił się na moim czole guzek. Mam wrażenie, że rośnie. Co można z tym zrobić? Bardzo dziękuję za pomoc.

Witam Pani Katarzyno, Jeśli guzek stanowi problem i dodatkowo ma Pani uczucie, że rośnie to polecam umowić się na konsultacje do dermatologa lub chirurga ogólnego. Pozdrawiam Dr Katarzyna Mudel

1 odpowiedź czytaj więcej

Czy po zabiegu laserowym usunięcia brodawki w celu ochrony przed przebarwieniem słonecznym mam smarować kremem z filtrem całą twarz, czy jedynie laserowane miejsce? Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry Ochrona przed promieniowaniem UV to dobry nawyk, który zaprocentuje zdrową skóra w przyszłosci. Proszę codziennie używać krem z filtrem 30-50 na całą skórę. Dodatkowo co 2-3 godziny, proszę nakładać filtr na miejsce usunięcia brodawki. Pozdrawiam. Ewa Rybicka

2 odpowiedzi czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU LASEROWE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

dermatoskop
Cześć wszystkim - szukając po googolu znalazłem dermatoskop z cyfrową archiwizacją obrazu -...
dermatoskop
Ostatni komentarz: 3 sty 2011 ·
2
Odrastające znamię po lancentronie
Na nosie mam małe znamię usunęłam je rok temu ale odrosło miałam robiony juz laser i dwa razy lanceteon i...
VictoriaBeauty
Ostatni komentarz: 16 maj 2021 ·
0
Zmiany skórne/naczyniowe na dłoni
Witam, Bardzo proszę o poradę, czy jest możliwości usunięcia takich zmian skórnych laserem ? Mam to od...
AngelkaR93
Ostatni komentarz: 7 sty 2021 ·
0 1

Oferty

Zobacz wszystkie

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Laserowe usuwanie zmian skórnych. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

W mojej ocenie zdecydowanie odradzam usuwanie dużych zmian skórnych laserem. W moim przypadku skończyło się tak: pan doktor usunął dużą zmianę laserem, gdzie w tym przypadku nie powinno się usuwać tak rozległej oraz głębokiej zmiany laserem, a na końcu zszył ranę! Po tygodniu zszyta rana się otworzyła, a pan doktor stwierdził, że zszyje mi to bez znieczulenia, tzw. „ na żywca”. Do dziś sobie pluję w brodę, że dałam się tak potraktować. Jestem zawiedziona, a bliznę mam dużą. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że zmiany usuwanej laserem nie zszywa się oraz dużych zmian się nie usuwa laserem. Ale każdy ma inne doświadczenia jak widać…

Cena 300 zł