Informacje o cenie zabiegu Laserowe usuwanie zmian skórnych

286 zł
średnia
104
specjalistów

Lasery są bardzo często wykorzystywane w medycynie estetycznej. Zabieg laserowy często stanowi mniej inwazyjną alternatywę dla metod chirurgicznych. Obecnie dostępne są nawet laserowa korekta powiek i waginoplastyka. Urządzenia laserowa są bardzo precyzyjne i wykorzystuje się je do zabiegów odmładzających, usuwania blizn itp. Można je także wykorzystać do usuwania zmian skórnych, takich jak włókniaki, brodawki, pieprzyki, zmiany barwnikowe i inne.

Laserowe usuwanie zmian skórnych Cena
niższa
Średnia cena Cena maksymalna
Ceny w Warszawa 200 zł 291 zł 400 zł
Ceny w Bydgoszcz 300 zł 333 zł 400 zł
Ceny w Gdynia 200 zł 200 zł 200 zł
Ceny w Katowice 200 zł 253 zł 400 zł
Ceny w Częstochowa 200 zł 275 zł 325 zł
Ceny w Kraków 200 zł 256 zł 400 zł
Ceny w Kielce 255 zł 302 zł 350 zł
Ceny w Rzeszów 250 zł 250 zł 250 zł
Ceny w Lublin 300 zł 325 zł 400 zł
Ceny w Wrocław 200 zł 200 zł 200 zł
Ceny w Łódź 300 zł 333 zł 400 zł
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen zawartych w prawdziwych historiach użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 200 - 213 zł
2 Historie
Średnia cena 214 zł - 357 zł
6 Historii
Najwyższa cena 358 zł - 400 zł
3 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę laserowego usuwania zmian skórnych?

Niezbędna jest konsultacja z dermatologiem oraz badanie dermatoskopowe zmiany, co kosztuje od 100 do 250 zł. Zazwyczaj nie ma konieczności przygotowywania się w jakiś szczególny sposób do zabiegu. Interwencja kosztuje od 100 do 600 zł za usunięcie jednej zmiany, w co wliczone jest znieczulenie miejscowe i badanie histopatologiczne pobranej próbki. Po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia, wykonuje się go w trybie ambulatoryjnym. Niekiedy może być konieczne stosowanie leków przeciwbólowych, ewentualnie maści na blizny.

Co może podwyższyć laserowego usuwania zmian skórnych?

Cena może być wyższa, jeżeli zamiast badania dermatoskopowego, wykonanie badanie wideodermatoskopowe. Na ogólny koszt ma także wpływ rodzaj i rozległość zmiany oraz typ urządzenia laserowego. Cena rośnie w zależności od ilości zmian do usunięcia i co logiczne, im ich więcej, tym więcej zapłacimy.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Zmiany skórne można także usuwać chirurgicznie. Jest to tzw. dermatochirurgia. Taki zabieg kosztuje od 200 do 800 zł za wycięcie jednej zmiany. Kolejnym sposobem jest usuwanie zmian skórnych przy pomocy zimna (kriochirurgia). Jeden zabieg kosztuje od 200 do 600 zł.

Czy istnieje możliwość płatności na raty?

Coraz więcej klinik decyduje się na wprowadzenie opcji płatności na raty. W tym przypadku pacjent może też rozłożyć zabieg na kilka różnych, w przypadku większej ilości zmian.

Czy laserowe usuwanie zmian skórnych jest refundowane przez NFZ?

Narodowy Fundusz Zdrowia finansuje jedynie zabiegi, których wykonanie jest niezbędne dla zachowania życia i pacjenta. Z tego powodu usuwanie zmian skórnych jedynie ze względów estetycznych, nie jest finansowane przez NFZ. Z kolei w przypadku zmian skórnych chorobowych, NFZ może finansować takie zabiegi, jednak wówczas laseroterapia, jako jedna z najnowocześniejszych metod, może nie być dostępna.

Porady ogólne

Wszyscy mamy jakieś zmiany skórne. Warto je monitorować, aby usunąć je na czas zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie

Dzień dobry, nie do końca wiem, do kogo się z tym zwrócić, ale od wielu lat mam zmiany (wg kosmetologa to prosaki), umieszczone są one bardzo blisko oczu. Czy bezpieczne jest ich usunięcie? I jaki zabieg by Państwo proponowali? Jaki jest mniej więcej całkowity koszt usunięcia tych białych zmian?

Tego typu zmiany to domena dermatochirurgii, więc najprościej można to załatwić w tych gabinetach.

5 odpowiedzi czytaj więcej

Od jakiegoś czasu pod oczami pojawiłi mi się białe pęcherzyki. Kosmetolog stwierdziła, że są to przerośnięte gruczoły łojowe. zastosowany został laser Lavieen, jednak nic nie pomógł. Druga Pani kosmetolog stwierdziła, że po laserze pojawią się blizny i nie usunie mi zmian. Czy jest jakiś bezpieczny sposób na pozbycie się tego?

Zgadzam się z dr Ściborowiczem, że przedstawione miany to najprawdopodobniej syringioma, która należy do najczęstrzych guzów przydatków skóry . Syringioma to inaczej gruczolak potowy (łagodny nowotwór skóry). Schorzenie najczęściej występuje u młodych kobiet, zwykle w okolicach powiek, ale i twarzy, klatki piersiowej czy warg sromowych większych. Z ... czytaj więcej

2 odpowiedzi czytaj więcej

Dzień dobry, Przeszłam kurację Izotekiem, stan cery się poprawił jednak od kilku lat mam rozszerzone pory oraz niewielkie blizny potrądzikowe (małe dziurki) na policzkach. Jaki zabieg laserowy pozwoli mi pozbyć się tych problemów? Ewentualnie jakie inne zabiegi? Interesowałyby mnie kliniki w Warszawie. Biorę ślub w tym roku i chciałabym dobrze na nim wyglądać :) W jaki sposób mam teraz dbać o cerę po kuracji/przed zabiegiem? Pozdrawiam

Dzień dobry Choć wydaje się to truizmem, dobre dobranie zabiegów i podtrzymującej efekty pielęgnacji domowej w przypadku cery łojotokowej, charakteryzującej się rozszerzonymi porami, czasem przebarwieniami i drobnymi blizenkami potrądzikowymi to podstawa powodzenia zabiegów. Poniżej przedstawię kilka moich sugestii, na które proszę zwrócić uwagę ... czytaj więcej

3 odpowiedzi czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU LASEROWE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

dermatoskop
Cześć wszystkim - szukając po googolu znalazłem dermatoskop z cyfrową archiwizacją obrazu -...
dermatoskop
Ostatni komentarz: 3 sty 2011 ·
2
Zmiany skórne/naczyniowe na dłoni
Witam, Bardzo proszę o poradę, czy jest możliwości usunięcia takich zmian skórnych laserem ? Mam to od...
AngelkaR93
Ostatni komentarz: 7 sty 2021 ·
0 1
Usuwanie piegów u 16-latki
Moja córka ma 16 lat, praktycznie od urodzenia ma piegi na twarzy. 5-6 lat były stosowane kremy, aby jakoś...
Sabinia
Ostatni komentarz: 25 gru 2020 ·
0

Oferty

Zobacz wszystkie

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Laserowe usuwanie zmian skórnych. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

W mojej ocenie zdecydowanie odradzam usuwanie dużych zmian skórnych laserem. W moim przypadku skończyło się tak: pan doktor usunął dużą zmianę laserem, gdzie w tym przypadku nie powinno się usuwać tak rozległej oraz głębokiej zmiany laserem, a na końcu zszył ranę! Po tygodniu zszyta rana się otworzyła, a pan doktor stwierdził, że zszyje mi to bez znieczulenia, tzw. „ na żywca”. Do dziś sobie pluję w brodę, że dałam się tak potraktować. Jestem zawiedziona, a bliznę mam dużą. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że zmiany usuwanej laserem nie zszywa się oraz dużych zmian się nie usuwa laserem. Ale każdy ma inne doświadczenia jak widać…

Cena 300 zł