Informacje o cenie zabiegu Mikropigmentacja

714 zł
średnia
23
specjalistów

Mikropigmentacja, nazywana też makijażem permanentnym, to zabieg polegający na rysowaniu na skórze przy pomocy specjalnych tuszy. To rodzaj tatuażu. Można go wykonać na brwiach, na powiece, na skórze głowy, ustach i w innych miejscach. Technikę tę stosuje się także w rekonstrukcji piersi, do odtworzenia sutka.

Mikropigmentacja Cena
niższa
Średnia cena Cena maksymalna
Ceny w Gdańsk 725 zł 762 zł 800 zł
Ceny w Warszawa 650 zł 700 zł 750 zł
Ceny w Częstochowa 675 zł 675 zł 675 zł
Ceny w Łódź 700 zł 737 zł 775 zł
Ceny w Poznań 600 zł 637 zł 675 zł
Ceny w Kraków 727 zł 767 zł 800 zł
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen zawartych w prawdziwych historiach użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 600 - 534 zł
1 Historia
Średnia cena 535 zł - 892 zł
7 Historii
Najwyższa cena 893 zł - 800 zł
2 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle

Co jest wliczone w cenę mikropigmentacji?

Cena zabiegu zależy od obszaru zabiegowego i rodzaju tuszu. Makijaż permanentny brwi to koszt od 200 do 800 zł, a kreski na powiece – około 300-550 zł, z kolei za mikropigmentację ust zapłacimy od 200 do 600 zł. Mikropigmentacja skóry głowy może być nieco droższa: za zakola pacjent zapłaci od 700 do 1500 zł, za szczyt głowy – od 800 do 1500 zł. Mikropigmentacja skóry głowy w przypadku łysienia plackowatego to koszt około 500 do 1000 zł; za całą głowę zapłacimy 6000-8000 zł.

Co może podwyższyć cenę mikropigmentacji?

Wyższa cena może wynikać z wyboru konkretnego tuszu i jego marki. Popularne kliniki zlokalizowane w dużych miastach również mogą mieć wyższe ceny.

Ceny podobnych zabiegów w Polsce

Zabiegami podobnymi do makijażu permanentnego brwi i powiek może być zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem henny (henna brwi – 10-50 zł; henna rzęs – 25-40 zł) oraz zabieg przedłużania rzęs (80-200 zł w zależności od metody). Alternatywą dla makijażu permanentnego ust jest ich powiększanie kwasem hialuronowym (koszt średnio 1000 zł). Z kolei sposobem na łysienie innym niż mikropigmentacja może być przeszczep włosów (2500-5000 zł w zależności od metody).

Czy istnieje możliwość płatności na raty?

Aby dowiedzieć się, czy wybrany przez Ciebie gabinet lub klinika, oferują możliwość płatności na raty, skontaktuj się z recepcją danego centrum lub sprawdź na stronie internetowej.

Czy mikropigmentacja jest refundowana przez NFZ?

Nie, ani Narodowy Fundusz Zdrowia ani prywatni ubezpieczyciele nie pokrywają kosztów zabiegu makijażu permanentnego, jako że zabieg jest jedynie estetyczny.

Porady ogólne

Przed zabiegiem warto zapytać dermatologa, czy naszą skórę można poddać takiej interwencji. Zabieg nie musi być wykonywany przez lekarza. Specjalista zajmujący się mikropigmentacją to linergista.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie

Mam ogromny problem z usunięciem makijażu permanentnego brwi. Makijaż wykonany ok. 4,5 lat temu. Pojawił się kolor skóry czerwony, łososiowy. Została wykonana próba usunięcia, na całe szczęście, kawałka makijażu – końcówka brwi, laserem Cutera Enlighten i kolor zmienił się na zielony. Kilkukrotne próby usuwania tych zielonych kawałków nie dało rezultatu. Również próbowałam usunąć PMU Professional Remover – 4 próby i też nie przyniosło rezultatu. Ponoć w tuszu jest dwutlenek tytanu, który jest trudny do usunięcia. Także próbowałam usunąć laserem QSwitch. Może Państwo mieliście do czynienia z takim przypadkiem? Czy jest możliwe wycięcie tych miejsc chirurgiczne, a potem przeszczepić brwi, bo na pewno w miejscu wycięcia skóry ich nie będzie? Jestem bezradna!

Witam, polecam serię zabiegów laserem Discovery Pico. Pozdrawiam

1 odpowiedź czytaj więcej

Witam. Wykonałam zabieg makijażu permanentnego brwi i po jakichś 2/3 tygodniach poszłam na zabieg botoksu czoła, czy jest to możliwe, by opadła z tego powodu brew i makijaż stracił swój kształt? Lekarz twierdzi, że to dlatego i nie jest skłonny oddać mi pieniędzy, byłam u niego na korekcie po około 10 dniach i niestety jest gorzej z brwią, a czeka mnie jeszcze korekta makijażu permanentnego. Fakt, nie powiadomiłam lekarza o tym, że miałam niedawno pierwszy zabieg z makijażu i twiedzi, że również na tej podstawie nie zwróci mi gotówki. Czy ja mam rację czy lekarz? Znajoma mówiła, że to botoks można zrobić już po 2 tygodniach od makijażu permanentnego.

Brak odpowiedzi
faq

Czy przy mikropigmentacji skóry głowy można dobierać odcienie pigmentu i czy nie zmienią one koloru wraz z upływem czasu?

Odcień pigmentu dobierany jest indywidualnie do koloru włosów oraz skóry każdego pacjenta. To czy kolor pigmentu zmieni się na niepożądany zależy od tego czy klinika która oferuje tego typu zabiegi stosuje pigmenty stworzone jedynie do mikropigmentacji skóry głowy. Jednak nawet dobrej jakości pigment może zmieniać kolor na niebieski lub zielony jeś ... czytaj więcej

2 odpowiedzi czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU MIKROPIGMENTACJA

Makijaż permanentny Warszawa
Chciałabym zrobić sobie makijaż permanentny dolnej i górnej linii rzęs. Bardzo proszę o radę, jakie są...
Bronka
Ostatni komentarz: 17 lip 2013 ·
27

Oferty

Zobacz wszystkie

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Mikropigmentacja. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Widziałem podobny zabieg u jednego Pana w galerii handlowej i pomyślałem że wygląda to słabo ale dopiero gdy zobaczyłem na własne oczy jak wygląda to na głowie Pana Krzysztofa bez dłuższego namysłu zdecydowałem się na zabieg. Nie żałuję swojej decyzji.

Cena 4.500 zł

Nie ukrywam że zdecydowałam się wybrać spośród wielu klinik właśnie tą głównie ze względu na opinie o Panu Krzysztofie. Podobnie jak inne osoby jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Prześwity na głowie są niewidoczne a sam Pan Krzysztof jest bardzo uprzejmy i cierpliwy jego pomoc nie kończy się jedynie na samym zabiegu. Chętnie udziela porad jak dbać o włosy oraz wykonuje bezpłatne badanie kondycji skóry głowy.

Cena 3.800 zł

Pigmentacja okazała się dla mnie jedynym wyjściem ponieważ nosiłem system włosów który był przez całe 2 lata użytkowania istnym koszmarem. Nikomu nie pozwalałem dotykać mojej głowy bo ciągle prześladowały mnie jakieś fobie że ktoś się zorientuję że noszę zwykłą perukę tylko że na klej za który zapłaciłem majątek... Teraz pozbyłem się dużego problemu o którym myślałem codziennie. Najważniejsze że bez obaw znowu gram w piłkę nożną i biegam. wszystko wygląda naturalnie nie spotkałem się z jakąś negatywną opinią. Polecam

Cena 3.500 zł

Zdecydowalem się na wykonanie zabiegu u Pana Krzysztofa Reczynskiego - efekt przeszedł moje oczekiwania - szczerze polecam! Zabieg profesjonalnie wykonany, Pan Krzysztof doskonale rozumie potrzeby klienta, wszystko wykonuje z dbaloscią o higiene i detale. Szczerze Polecam tego specjaliste! LC

Cena 3.500 zł

Polecam wszystkim borykającym się z problemem łysienia. Jest to świetny zabieg dzięki któremu można uzyskać efekt krotko ściętych włosów. Kontakt bezproblemowy, Krzysztof jest profesjonalista w swoim fachu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Miałem okazję odwiedzić dwie placówki w Warszawie oraz Katowicach obie w doskonałej lokalizacji w Centrum. Serdecznie polecam wszystkim - ja osobiście wiem, że będę wracał.

Cena 3.800 zł