dr n. med. Sławomir Łoń

dr n. med. Sławomir Łoń

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Nowiniarska 1, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr n. med. Sławomir Łoń
dr n. med. Sławomir Łoń
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 2499 wizyty na profilu

Dr n. med. Sławomir Łoń jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej oraz Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.

Dr n. med. Sławomir Łoń ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Był asystentem, a następnie adiunktem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej warszawskiej Akademii Medycznej. Kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu operacji estetycznych oraz uczestnictwo w zjazdach szkoleniowych w kraju i za granicą pozwoliły dr. n. med. Sławomirowi Łoniowi na zdobycie wysokiego poziomu sprawności zawodowej. Pracę doktorską obronił w 1997 roku pod kierownictwem prof. dr hab. E. Szczepańskiej-Sadowskiej. Z kolei specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskał pod kierownictwem prof. dr hab. Julii Kruk-Jeromin, kierownika Kliniki Chirurgii Plastycznej AM w Łodzi. Wyróżniony przez Ministra Zdrowia i Rektora AM w Warszawie za wybitne osiągnięcia w pracy naukowej. Jest współautorem pierwszej w Polsce książki popularnonaukowej dotyczącej chirurgii estetycznej pt. „Sztuka czy medycyna”.

Specjalizacje

Dr n. med. Sławomir Łoń specjalizuje się w chirurgii plastycznej. W klinice, w której pracuje, zajmuje się głównie powiększaniem oraz implantami piersi. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie korekty i plastyki poszczególnych części ciała. Wykonuje również liposukcję. W swojej pracy sięga po nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu podejmowane działania skutkują satysfakcją pacjentów, którzy zdecydowali się zwrócić do niego o pomoc.

Lokalizacja

Warszawska klinika Linea Corporis powstała dzięki połączeniu nowej filozofii działania i praktyk trzech doświadczonych lekarzy, w tym dr. n. med. Sławomira Łonia. Zespół Linea Corporis tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii estetycznej. Stworzyli oni zespół pracujący w atmosferze wzajemnego zaufania, ciepła i zrozumienia. Działalność kliniki koncentruje się na chirurgii plastycznej. Usługi obejmują między innymi powiększanie ust i piersi, jak również plastykę wybranych części ciała. W ofercie kliniki można znaleźć kilka rodzajów liftingu, a także zabiegi z zakresu laseroterapii.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 300

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Jestem bardzo zadowolona zarówno z czego pobytu w klinice jak i z opieki po operacji. To dopiero druga doba „po” ale dolegliwości są naprawde minimalne. Pan doktor jak i panie pielęgniarki bardzo uprzejmi, zajeli sie mna na najwyższym poziomie. Czuła...Czytaj więcej

dr n. med. Sławomir Łoń udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

Zdjęcia (1)

dr n. med. Sławomir Łoń udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!