Dr n. med. Sławomir Łoń

Dr n. med. Sławomir Łoń

(4 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Nowiniarska 1, Warszawa, Mazowieckie
Dr n. med. Sławomir Łoń
Dr n. med. Sławomir Łoń
(4 Opinie)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Sławomir Łoń jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej oraz Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Dr n. med. Sławomir Łoń ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Był asystentem, a następnie adiunktem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej warszawskiej Akademii Medycznej. Kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu operacji estetycznych oraz uczestnictwo w zjazdach szkoleniowych w kraju i za granicą pozwoliły dr. n. med. Sławomirowi Łoniowi na zdobycie wysokiego poziomu sprawności zawodowej. Pracę doktorską obronił w 1997 roku pod kierownictwem prof. dr hab. E. Szczepańskiej-Sadowskiej. Z kolei specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskał pod kierownictwem prof. dr hab. Julii Kruk-Jeromin, kierownika Kliniki Chirurgii Plastycznej AM w Łodzi. Wyróżniony przez Ministra Zdrowia i Rektora AM w Warszawie za wybitne osiągnięcia w pracy naukowej. Jest współautorem pierwszej w Polsce książki popularnonaukowej dotyczącej chirurgii estetycznej pt. „Sztuka czy medycyna”.

Specjalizacje

Dr n. med. Sławomir Łoń specjalizuje się w chirurgii plastycznej. W klinice, w której pracuje, zajmuje się głównie powiększaniem oraz implantami piersi. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie korekty i plastyki poszczególnych części ciała. Wykonuje również liposukcję. W swojej pracy sięga po nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu podejmowane działania skutkują satysfakcją pacjentów, którzy zdecydowali się zwrócić do niego o pomoc.

Klinika 

Warszawska klinika Linea Corporis powstała dzięki połączeniu nowej filozofii działania i praktyk trzech doświadczonych lekarzy, w tym dr. n. med. Sławomira Łonia. Zespół Linea Corporis tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii estetycznej. Stworzyli oni zespół pracujący w atmosferze wzajemnego zaufania, ciepła i zrozumienia. Działalność kliniki koncentruje się na chirurgii plastycznej. Usługi obejmują między innymi powiększanie ust i piersi, jak również plastykę wybranych części ciała. W ofercie kliniki można znaleźć kilka rodzajów liftingu, a także zabiegi z zakresu laseroterapii.

Lokalizacja 

Dr n. med. Sławomir Łoń przyjmuje w Warszawie w klinice Linea Corporis.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 300

Opinie (4)

5.0
4 Opinie · 100% poleca
Mastopeksja

Bardzo polecam Pana doktora. Procedura zabiegowa i okollzabiegowa jest opracowana tak, żeby pacjent odczuwał jak najmniej dyskomfortu. Dr operował mój biust: mastopeksja z implantem. Po zabiegu nie mam nawet widocznego obrzęku, szwy są wykonane bardz...Czytaj więcej

Jestem bardzo zadowolona zarówno z czego pobytu w klinice jak i z opieki po operacji. To dopiero druga doba „po” ale dolegliwości są naprawde minimalne. Pan doktor jak i panie pielęgniarki bardzo uprzejmi, zajeli sie mna na najwyższym poziomie. Czuła...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.