Centrum Medyczne Sanitas

Centrum Medyczne Sanitas

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Okopowa 3, Lublin, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Centrum Medyczne Sanitas
Centrum Medyczne Sanitas
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 726 wizyt na profilu

Centrum Medyczne Sanitas mieści się w Lublinie. Posiada również filię w Świdniku. Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę pacjentom w ramach szerokiej oferty obejmującej konsultacje lekarskie i leczenie. Ofertę placówki stanowi między innymi dobrze rozwinięty zakres usług medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna – te dwie kategorie z szerokiej oferty usłg dostępnych w ofercie Centrum Medycznego Sanitas cieszą się dużym zainteresowaniem pacjentów pragnących czerpać satysfakcję z własnego wyglądu.

Chirurgia plastyczna obejmuje między innymi wszelkiego rodzaju operacje twarzy, takie jak plastykę nosa, uszu czy ogólny lifting. Pacjentki mogą poddać się operacjom piersi, w tym powiększaniu lub zmniejszaniu wybranymi metodami, plastyce brodawek czy wymianie bądź usunięciu implantów. Szpital świadczy także wiele innych usług jak abdominoplastyka, liposukcja z wykorzystaniem Body Jet, zabiegi ginekologii estetycznej czy usuwanie zmian i niedoskonałości skórnych.

W zakres usług medycyny estetycznej oferowanych w Centrum Medycznym Sanitas wchodzą wszelkiego rodzaju zabiegi małoinwazyjne z wykorzystaniem nowoczesnego lasera frakcyjnego Edge One. Ofertę uzupełniają zabiegi związane z ostrzykiwaniem botoksem oraz kwasem hialuronowym. Specjaliści kliniki wykonują również lipolizę i mezoterapię oraz wiele rodzajów peelingu.

W Centrum Medycznym Sanitas konsultacje przed zabiegami chirurgii plastycznej, jak również same zabiegi wykonują wyłącznie specjaliści w tej dziedzinie. Każdemu pacjentowi pomagają w możliwie krótkim czasie i pod stałą opieką zespołu lekarsko – pielęgniarsko – rehabilitacyjnego uzyskać zaplanowany efekt estetyczny. Centrum Medyczne Sanitas to nowoczesny szpital, w którym do dyspozycji pacjenta pozostaje wykwalifikowany personel pracujący na sprawdzonym sprzęcie renomowanych marek.

Kadrę Centrum Medycznego Sanitas tworzą doświadczeni lekarze. Poza wykształceniem kierunkowym zdobywanym w kraju i za granicą posiadają liczne certyfikaty i ukończone szkolenia poszerzające wiedzę w zakresie świadczonych usług. Zaufanie i zadowolenie pacjentów motywuje specjalistów kliniki do nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 120

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Kilka razy korzystałam z ich opieki i wszystko było ok. Dlatego postanowiłam wykupić u nich pakiet medyczny, żeby mieć dostęp non stop do dobrej opieki medycznej.

Dla mnie te placówka medyczna wygląda dosłownie jak z filmów ;) Jest nowoczesna, zadbana, czysta, nie ma tłumów, a za to pełna, wykwalifikowana kadra służąca pomocą.

Centrum Medyczne Sanitas udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (1)

Centrum Medyczne Sanitas udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Centrum Medyczne Sanitas udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!