dr Barbara Offert

dr Barbara Offert

Brak opinii
Dodaj opinię
Babice Nowe, Warszawska 197 d, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
dr Barbara Offert
dr Barbara Offert
Brak opinii

Informacje

  • 139 wizyt na profilu

Lek. med. Barbara Offert jest doświadczonym chirurgiem (również chirurgiem dziecięcym) i lekarzem medycyny estetycznej. Lek. med. Barbara Offert udziela się w Polskim Towarzystwie Chirurgów Dziecięcych (PTChD), a jej publikacje można przeczytać zarówno w polskiej, jak i zagranicznej prasie medycznej (głównie tej traktującej o sposobach leczenia wad rozszczepowych). Lekarka jest częścią zespołu Formmed – Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych, a oprócz tego pracuje też w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Lek. med. Barbara Offert ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku. Kariera zawodowa lekarki rozpoczęła się w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń w Gdańsku, gdzie pracowała w latach 2004-2006. Lek. med. Barbara Offert dwukrotnie odbyła staż w Klinice Chirurgii Plastycznej znajdującej się w Polanicy-Zdrój, a w 2006 roku objęła jedno ze stanowisk w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie pracuje do dziś. Od 2011 roku lekarka jest również częścią zespołu lekarzy zatrudnionych w Centrum Medycznym Frommed.

Lek. med. Barbara Offert specjalizuje się w leczeniu wad twarzoczaszki oraz w chirurgii rekonstrukcyjnej. Lekarka podejmuje się również eliminowania wad rozszczepu wargi i podniebienia oraz wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (np. z zastosowaniem kwasu hialuronowego).

W obrębie specjalizacji lek. med. Barbary Offert należy wymienić również chirurgię dziecięcą, ze szczególnym naciskiem na dziedziny takie tak chirurgia noworodków, chirurgia onkologiczna i endoskopowa dzieci i młodzieży, a także urologia i traumatologia dziecięca.

Lek. med. Barbara Offert pozostaje do dyspozycji pacjentów w Formmed – Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych, w Babicach Białych pod Warszawą. Placówka jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 07.30-21.00, w piątki od 07:30 do 20.00, oraz w soboty 09.00-15.00. Na miejscu jest duży parking dla wszystkich pacjentów Centrum Medycznego.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna

Zdjęcia (1)

dr Barbara Offert udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!