lek. med. Barbara Offert

lek. med. Barbara Offert

Brak opinii
Dodaj opinię
Warszawska 197 D, Warszawa, Mazowieckie
lek. med. Barbara Offert
lek. med. Barbara Offert
Brak opinii

Informacje

Lek. med. Barbara Offert jest doświadczonym chirurgiem (również chirurgiem dziecięcym) i lekarzem medycyny estetycznej. Lek. med. Barbara Offert udziela się w Polskim Towarzystwie Chirurgów Dziecięcych (PTChD), a jej publikacje można przeczytać zarówno w polskiej, jak i zagranicznej prasie medycznej (głównie tej traktującej o sposobach leczenia wad rozszczepowych). Lekarka jest częścią zespołu Formmed – Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych, a oprócz tego pracuje też w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Lek. med. Barbara Offert ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku. Kariera zawodowa lekarki rozpoczęła się w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń w Gdańsku, gdzie pracowała w latach 2004-2006. Lek. med. Barbara Offert dwukrotnie odbyła staż w Klinice Chirurgii Plastycznej znajdującej się w Polanicy-Zdrój, a w 2006 roku objęła jedno ze stanowisk w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie pracuje do dziś. Od 2011 roku lekarka jest również częścią zespołu lekarzy zatrudnionych w Centrum Medycznym Frommed.

Specjalizacje

Lek. med. Barbara Offert specjalizuje się w leczeniu wad twarzoczaszki oraz w chirurgii rekonstrukcyjnej. Lekarka podejmuje się również eliminowania wad rozszczepu wargi i podniebienia oraz wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (np. z zastosowaniem kwasu hialuronowego).

W obrębie specjalizacji lek. med. Barbary Offert należy wymienić również chirurgię dziecięcą, ze szczególnym naciskiem na dziedziny takie tak chirurgia noworodków, chirurgia onkologiczna i endoskopowa dzieci i młodzieży, a także urologia i traumatologia dziecięca.

Lokalizacja

Lek. med. Barbara Offert pozostaje do dyspozycji pacjentów w Formmed – Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych, w Babicach Białych pod Warszawą. Placówka jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 07.30-21.00, w piątki od 07:30 do 20.00, oraz w soboty 09.00-15.00. Na miejscu jest duży parking dla wszystkich pacjentów Centrum Medycznego.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Główne zabiegi

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.