Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Operacja rozszczepu wargi

Po zabiegu Warto
paulina66136
Utworzono: 18 lip 2015
Historia

Kiedy po szczegółowym USG okazało się, że nasza córeczka ma rozszczep wargi i podniebienia, ziemia usunęła się nam spod stóp. Byliśmy załamani i przerażeni. Oczywiście nie wiedzieliśmy nic na temat tej wady, więc w ruch poszedł internet. Dzień i noc wertowaliśmy wszelkie fora dotyczące tego problemu. W rezultacie umówiliśmy się na wizytę w Szpitalu Formmed, gdzie przyjmuje Pani profesor Zofia Dudkiewicz. To był doskonały wybór! Pani Prof. to nieoceniona specjalistka i wspaniały człowiek. Na wizycie, przede wszystkim uspokoiła nas i opowiedziała dokładnie co będziemy musieli robić, na czym polegają poszczególne etapy leczenia. Dostaliśmy broszurę dotyczącą rozszczepów wargi i podniebienia, wreszcie mogliśmy zacząć myśleć „do przodu”. Dzisiaj jesteśmy już po operacji. Nasza Oliwka wygląda ślicznie, rany pooperacyjne wygoiły się bardzo szybko. Cała ekipa Formmed’u, którą zgromadziła Pani profesor w jednym miejscu, to świetni fachowcy. Wiemy, że to jeszcze nie koniec, bo aby osiągnąć pełen efekt, nasze dziecko musi mieć zapewnioną pomoc specjalistów: foniatry, ortodonty, logopedy. Na szczęście nie musimy ich szukać, bo najlepsi pracują w Formmedzie.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.