Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Mój syn urodził się 16 lat temu z rozszczepem podniebienia. ...

Po zabiegu Warto
hawe0
hawe0
Utworzono: 18 lut 2016 · Zaktualizowano: 10 mar 2016

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Mój syn urodził się 16 lat temu z rozszczepem podniebienia. ...

Historia

Mój syn urodził się 16 lat temu z rozszczepem podniebienia. W wieku 2 lat miał operację w Katowicach, gdzie mieszkamy. Po zabiegach, pomimo ciągłych ćwiczeń logopedycznych mówił bardzo niewyraźnie. Znajomi prawnicy poradzili mi konsultacje w Formmedzie. Pani Profesor zoperowała podniebienie mojego dziecka, zmieniając na prawidłowy jego kształt i wyprostowała jednocześnie przegrodę nosa. Już po miesiącu było widać wyraźną poprawę w mowie, obecnie syn mówi już bardzo wyraźnie, normalnie tak jak inne dzieci. Skończyły się kompleksy. Jaka szkoda, że nie trafiłam tutaj kilkanaście lat temu. Tak więc wszystkim wahającym się polecam Formmed i Panią Profesor. To nie tylko fantastyczny lekarz, ale też ciepły, uśmiechnięty, cudowny Człowiek! Hanna W.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 10 mar 2016

Witam serdecznie,

leczenie rozszczepu podniebienia to proces złożony i chyba wieloetapowy, cieszę się, że udało się Państwu trafić na świetnych specjalistów w Formmed. W jakim wieku odbyła się ponowna operacja, która skorygowała kształt podniebienia? Czy potrzebne były specjalne ćwiczenia logopedyczne po zabiegu czy mowa sama się poprawiła?

Będę wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat.

Pozdrawiam

Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.