Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

2 sty 2019 · Zaktualizowano: 22 wrz 2022

Leczenie rozszczepu wargi i podniebienia u osoby dorosłej

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu

O lekarzu

Prof. dr hab.  Piotr Wójcicki
3 ośrodki w Dolnośląskie, Opolskie...
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam, urodziłam się z rozszczepem wargi i podniebienia. W ciągu kilku miesięcy po urodzeniu przeszłam dwie operacje (1997r), na tym moje leczenie się zakończyło. Mam 21 lat. Rodzice zaniedbali leczenie mnie. Chciałabym dowiedzieć się czy mam jeszcze jakieś szanse na wyleczenie nieprawidłowości wynikających z tej wady wrodzonej. Czy w Polsce są wykonywane u dorosłych zabiegi w tej dziedzinie?

1

Komentarz (1)

Witam. Moja mama też urodziła się z rozszczepem podniebienia. Też miała dwie operacje. Mówili że nie będzie mówić albo bełkotać. Miała trudności w mówieniu, naśmiewali się z Niej w przedszkolu, szkole itd. dziś mówi normalnie z małą wadą wymowy (jakby wiecznie nos miała przytkany)
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Synka z rozszczepem wargi

Wspaniały Pani Doktor.Operowała moje synka z rozszczepem wargi i jestem jej bardzo wdzieczna za atmosferę zainteresowanie pacjentem i podejściem do drugiego człowieka.Absolutnie nie jest jak większość lekarzy...liczy tylko kase!Jak tylko potrafi...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.