Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Polecam z całym przekonaniem

Po zabiegu Warto
rodzice_filipa213976
Utworzono: 24 sty 2014

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Polecam z całym przekonaniem

Historia

Polecam z całym przekonaniem dr Bożenę Jaklik!!! Filip urodził się z prawostronnym rozszczepem wargi. Dowiedziałam się o tym przy porodzie. Zapytałam: podniebienia też? Odp.: nie. Ja: to tylko kosmetyka. I tutaj można byłoby dużo napisać, co od tego momentu się wydarzyło… Filip ma skończone sześć lat. Przeszedł operację zszycia wargi i dwie operacje korekcyjne wargi i noska. A to wszystko dzięki wspaniałej Pani Doktor Bożenie Jaklik, którą po raz pierwszy poznaliśmy, jak Filip miał 15 dni! Dzisiaj gdy zadaję mu pytanie: Co sądzi o Pani Jaklik (bo właśnie z nazwiska Ją zna) mówi: „jest miła, bardzo delikatnie robi badanie i operacje, jest wesoła, wszędzie pracuje” (myślę, że miał na myśli to, że byliśmy przyjmowani przez Panią Doktor w różnych miejscach, m.in.: Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, Poradnia rozszczepów w Zabrzu, Lecznica dzieci i dorosłych – szpital im. I. Mościckiego). Filip prosił mnie abym przy tej okazji napisała również wiersz do Pani Doktor: Na górze róże na dole fiołki a my się kochamy jak dwa aniołki. Myślę, że opinia syna i zacytowany wierszyk wiele wyraża. Z mojej strony muszę dodać, że Pani Doktor to mistrz, specjalista, wizjoner a przy tym bardzo ciepły i empatyczny człowiek. Polecam z przekonaniem, oddając mój największy Skarb dalszej pracy Pani Doktor.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.