dr Bożena Jaklik

dr Bożena Jaklik Premium

(32 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Powstańców 34, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 22 godzin
Godziny pracy: Od pon. do pt. w godz.13-18 zapraszamy do telefonicznego umawiania wizyt
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 9714432
dr Bożena Jaklik Premium
(32 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Doktor Bożena Jaklik jest specjalistką chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnej klinice w Katowicach.

Operacje przeprowadzane są w prywatnej klinice, w której zadbano o najwyższy standard wyposażenia sali operacyjnej oraz komfortowe warunki dla pacjentów. Personel medyczny kliniki jest dobrany bardzo starannie. Pacjentów, którzy są zakwalifikowani do operacji operuje osobiście zawsze doktor Jaklik, a w rozległych zabiegach towarzyszą jej wyspecjalizowani asystenci. Znieczulenia ogólne (narkozy) przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. We wszystkich operacjach biorą udział instrumentariuszka i pielęgniarka anestezjologiczna. Po operacjach w znieczuleniu ogólnym pacjenci pozostają pod opieką specjalisty anestezjologa i pielęgniarki anestezjologicznej tak długo, jak długo wymaga tego ich stan zdrowia. Poza fachowością zapewniamy pacjentom troskliwą opiekę oraz pełną prywatność. Konsultacje z doktor Jakliik odbywają się w Prywatnej Wielospecjalistycznej Praktyce Lekarskiej "Medipol", która mieści się w Katowicach przy ul. Powstańców 34. Podczas konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej pacjent może przedstawić przyczynę dla której przychodzi, dokładnie opisać swój problem, zadać wszelkie pytania dotyczące zabiegu, a także precyzyjnie przedstawić swoje oczekiwania związane z planowanym zabiegiem. Podstawowe, ogólne informacje pacjenci mogą zyskać podczas rozmowy telefonicznej z dyżurną pielęgniarką.

Doktor Bożena Jaklik po zakończeniu specjalizacji z chirurgii ogólnej, w 1980 roku rozpoczęła szkolenie w dziedzinie chirurgii plastycznej na oddziale chirurgii plastycznej w Zabrzu pod kierunkiem doktor Arianny Oleszyckiej.

Egzamin specjalizacyjny z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej zdała w Warszawie w 1984 roku. Po uzyskaniu specjalizacji pracowała nadal na oddziale chirurgii plastycznej w Zabrzu, pełniąc obowiązki zastępcy ordynatora, a także w spółdzielni lekarskiej, gdzie wykonywała operacje z zakresu chirurgii estetycznej.

Od 1988 do końca 1992 roku pracowała na oddziale chirurgii plastycznej w szpitalu uniwersyteckim Parirenyatwa w Harare (w Zimbabwe), gdzie przez ostatnie 3 lata - po otrzymaniu stanowiska konsultanta - prowadziła samodzielnie oddział chirurgii plastycznej (mając jednocześnie prawo wykonywania praktyki prywatnej). Po powrocie do kraju pracowała w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Zabrzu, od 2000 roku jest zatrudniona w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Katowicach – Ligocie, gdzie między innymi leczy dzieci urodzone z rozszczepem wargi i podniebienia.

Od czasu uzyskania specjalizacji z zakresu chirurgii plastycznej doktor Jaklik zajmuje się również chirurgią estetyczną. Kwalifikacje w tej dziedzinie pogłębia korzystając z literatury fachowej, uczestnicząc w kongresach krajowych i zagranicznych oraz na indywidualnych stażach poza granicami Polski (Cape Town, Oslo, Kolonia, Berlin).

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Inne:
 • ESPRAS - European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery
 • European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Doświadczenie:

 • >10 lat

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • Od pon. do pt. w godz.13-18 zapraszamy do telefonicznego umawiania wizyt

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 150

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Korekta nosa

Operacja nosa w części kostnej i chrzęstnej 9500 - 10000 zł, operacja nosa w części chrzęstnej 8500 zł, operacja nosa z korekcją skrzywionej przegrody 13000 - 13500 zł.
Od: 8.500 zł do 13.500 zł

Usuwanie znamion

Wycięcie znamion skóry bez konieczności przeszczepu skóry jest w cenie 1000 zł, natomiast wycięcie każdego następnego znamienia jest w cenie 200 zł.
Od: 1.000 zł

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust metodą chirurgiczną - trwałą jest w cenie 4200 zł w przypadku jednej wargi i w cenie 6000 zł w przypadku obydwu warg.
Od: 4.200 zł do 6.000 zł

Opinie (32)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Po dość długim okresie naturalnego karmienia dzieci, wygląd moich piersi bardzo się zmienił, straciły one swoją jędrność i sprężystość. Dzięki liftingowi piersi, wykonanemu przez Panią Bożenę Jaklik, mój biust zyskał piękny kształt, został uniesiony,...Czytaj więcej

Z całego serca polecam doktor Jaklik! Opieka na najwyższym poziomie, można było poczuć się jak w domu:-) nos po operacji wygląda przepięknie, idealnie dobrany do twarzy. Bardzo się cieszę, że to właśnie w ręce pani doktor Jaklik zdecydowałam się odda...Czytaj więcej

Zdecydowałam się na trudną operację redukcji piersi - jestem bardzo zadowolona z efektów, opieki przed i po operacji - widać i czuć ogromne doświadczenie Pani Doktor. Doceniam szczególnie jej zaangażowanie i odpowiedzialne podejście, doceniam również...Czytaj więcej

Jestem po zabiegu podniesienia piersi, efekt niesamowity, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, piersi są uniesione i wyglądają pięknie. Od czasu wykonania zabiegu uśmiech nie znika mi z twarzy, cały czas zachwycam się efektem. Pani doktor Jaklik d...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr Bożena Jaklik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (16)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (11)

dr Bożena Jaklik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (13)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr Bożena Jaklik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!