Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

dr Janina Janicka zdziałała cudu - piersi są podniesione, symetryczne i jędrne

Po zabiegu Warto
nika79
Utworzono: 28 cze 2017 · Zaktualizowano: 4 lip 2017

Kilka tyg temu przeszlam zabieg podniesienia piersi w gabinecie Aesthete w Bytomiu Miechowice. W wieku 38 lat po wykarmieniu piersia i zrzuceniu 30kg nadwagi moje piersi niestety wymagaly interwencji chirurgicznej. Efekcie koncowy przerosl moje najsmielsze oczekiwania. Piersi sa podniesione, symetryczne i jedrne do tego sa tak slicznie, okragle, wygladaja jak z wkladka. W mojej opini Dr Janina Janicka- Grabowska zdzialala cudu. Jest niesamowita! Dziekuje.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983

·

· 4 lip 2017

Witaj nika79,

obwisłe piersi po zrzuceniu nadwagi, czy po karmieniu piersią to bardzo częsty problem, z którym boryka się bardzo wiele kobiet. Czy miałabyś możliwość opublikować zdjęcia przed i po? Ciekawi mnie, na ile taka operacja może być skuteczna.Pozdrawiam,Zuzanna

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

Dr n.med. Janina Janicka-Grabowska

2 ośrodków w Śląskie...

Ocena:

dr Janina Janicka zdziałała cudu - piersi są podniesione, symetryczne i jędrne

nika79
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.