Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

5 lis 2020 · Zaktualizowano: 8 paź 2023

Lifting biustu bez implantøw

Warto
Średnia cena: 13.000 zł

Hej! Robiłam 25 września 2020 lifting u dr Paciorka w Czechach i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, szczerze polecam! Ból określam na 2/10. Opieka w klinice super. Po około miesiącu mogę już wykonywać wszystkie czynności, wcześniej trochę bolało, więc starałam się nie dźwigać. Teraz będę pracować nad bliznami.

15

Komentarzy (15)

Hej, możesz napisać coś więcej. Jaki koszt zabiegu? Jak piersi wyglądaj teraz? Przymierzam się do podobnego zabiegu. Jak przebiegała rekonwalescencja? Długo czekałaś na zabieg? Wyszło pięknie 🤩
Odpowiedz
Hej, zapłaciłam 3 tys. euro. W cenie były 2 doby w Klinice i stanik pooperacyjny. Na operację przyjechałam autem i sama wróciłam, miałam ok. 100 km do domu, ale raczej nie polecam, bo każdy ma inne odczucia bólowe, mi zaczęło dopiero doskwierać po około tygodniu, ale Paracetamol mi wystarczył. Uważam, że Dr Martin Paciorek robi świetną robotę. Napisałam do kliniki na początku września i po miesiącu miałam termin, bo się zwolnił, normalnie czeka się około pół roku. Po 3 miesiącach wyglądają jak na zdjęciu.
Odpowiedz
Bosko 😍 Rozuemim, że wcześniej byłaś na konsultacji u niego. Jaki koszt? Nadal jest tam ta polska asystentka, o której czytałam?
Odpowiedz
Tak. Jest dziewczyna, która mówi po polsku. Nie miałam wcześniej konsultacji, bo nie chciałam. Wysłałam im na maila zdjęcie piersi i zapytałam, czy się nadają do operacji, odpisali, że tak i że mają termin. Musiałam więc zrobić badania, usg piersi i ktg i parę dni przed datą zabiegu wysłać. Odpisali, na ktorą godzinę mam przyjechać i tyle. Szybka piłka. Żeby trzymali mi termin musiałam wpłacić całą kwotę na konto.
Odpowiedz
Możesz mi jeszcze powiedzieć, jak wygląda kwestia zwolnienia lekarskiego?
Odpowiedz
Nie wystawiają, zwolnienie możesz sobie załatwić, idąc do swojego lekarza pierwszego kontaktu z wypisem ze szpitala.
Odpowiedz
No właśnie, bo mój ma z tym problem i twierdzi, że on nie może tego zrobić... 🤦‍♀️ A powiedz mi, L4 miałaś wystawione od dnia zabiegu tak?
Odpowiedz
Najpierw wzięłam tydzień urlopu, później bez problemu dali mi. L4. Lekarz może wsyatwić Ci L$ na cokolwiek, źle się czujesz, nie możesz pracować i tyle.
Odpowiedz
W poniedziałek mam zabieg, jakieś wskazówki po zabiegu? ;)
Odpowiedz
Czy tłuszcz i efekt nadal się utrzymuje?
Odpowiedz
Tak. Jest, jak było, a nawet lepiej. Wyglądają bardziej naturalnie.
Odpowiedz
Po jakim czasie ustąpił obrzęk i zsinienia? Czy po operacji obie piersi były równe czy jedna może była bardziej obrzęknięta?
Odpowiedz
To kwestia indywidualna. Obrzęk może być nawet do pół roku. Zasinienia około miesiąc.
Odpowiedz
Hej. Ile zapłaciłaś za zabieg?
Odpowiedz
Cześć, czy opublikowałaś zdj przed i po? a teraz 2 lata po zabiegu? ja chce lifting i wyrównanie wielkości, może z przeszczepem tłuszczu...
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Lifting piersi i znakomity efekt

Niedawno poddałam się zabiegowi liftingu piersi u pani doktor. Mój biust dotychczas obwisły jest teraz podniesiony prezentuje się genialnie. Końcowy efekt przerósł moje oczekiwania. Gorąco polecam panią doktor oraz jej klinikę - obsługa była...

Czytaj więcej
2w1 lifting z implantem

Niestety: 1 sutki bez czucia, 2 piersi krzywe (wg usg prawy sutem 4cm niżej od lewego), 3 jedna pierś większa od drugiej, 4 sutki nie są okrągłe i są rozmiarów sprzed operacji, 5 lekarz uważa, że nie ma ludzi symetrycznych i takich rzeczy...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.