Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Pełen profesjonalizm ludzi kochających swoją pracę

Po zabiegu Warto
Iza242572
Utworzono: 2 paź 2014 · Zaktualizowano: 3 paź 2014
Historia

W styczniu br. robiłam w Uniklinik zabieg modelowania piersi z jednoczesnym powiększeniem. Zabieg wykonywali Dr Charaziński i Dr Nowak - mam piękne, bardzo kształtne piersi idealnie dopasowane do mojej sylwetki :) Gorąco polecam Uniklinik z uwagi na indywidualne podejście do mnie jako pacjenta, cierpliwość i ogromny profesjonalizm - począwszy od kontaktu telefonicznego i mailowego (wyczerpujące odpowiedzi na miliony zadawanych przeze mnie pytań:)), konsultacji, dnia zabiegu i opieki po nim. Konkretny, świetnie znający się na tym co robi chirurg, anestezjolog dzięki któremu zapominasz o strachu, wspaniała opieka pooperacyjna (jeszcze nie zdążyłam westchnąć a pielęgniarka już była przy mnie) i wsparcie po wyjściu do domu - zawsze możesz do nich zadzwonić, napisać, dopytać... Ciepła, bardzo kompetentna obsługa sprawia że czujesz się jak wśród dobrych znajomych:) Lepiej nie możesz trafić!:)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

kasiaestheticon

· Tarnowskie Góry

· 3 paź 2014

Witaj, czy ty sama rozważałaś zabieg w takim zakresie - modelowanie i powiększanie, czy taka decyzja zapadła dopiero po konsultacji u lekarza? Twoje piersi były powiększane implantami czy własnym tłuszczem? Pozdrawiam. Kasia

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.