Dr Jaworscy

Dr Jaworscy

Brak opinii
Dodaj opinię
Żeromskiego 6, Radomsko, Łódzkie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Dr Jaworscy
Dr Jaworscy
Brak opinii

Informacje

  • 713 wizyt na profilu

Dr Jaworscy - gabinety dermatologii i medycyny estetycznej , które oferuje swoim pacjentom kompleksową walkę z oznakami starzenia się skóry. Dzięki specjalizacji z zakresu endokrynologii i dermatologii, specjaliści z tej placówki podejmują się również leczenia chorób mających przyczyny hormonalne, a wpływających istotnie na wygląd. Wśród nich wymienić należy m.in. nadmierne owłosienie, trądzik i otyłość.

Gabinet Dr Jaworscy specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry o różnorodnym podłożu. Jednym z najczęstszych problemów, z jakimi zgłaszają się tutaj pacjenci, jest trądzik, dotykający zarówno młodzież, jak i dorosłych. Oferowana kompleksowa diagnostyka z zakresu dermatologii i endokrynologii pozwala na odkrycie przyczyn tej choroby oraz skuteczną walkę z nią. Wśród proponowanych metod znalazło się m.in. laserowe leczenie trądziku.

Oprócz klasycznej dermatologii, specjaliści z Gabinetu Dr Jaworscy proponują swoim pacjentom szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Na uwagę zasługują wśród nich zabiegi odmładzające i rewitalizujące, które poprawiają kondycję i wygląd skóry. Stosowane peelingi chemiczne, mezoterapia igłowa czy fotoodmładzanie są skutecznymi sposobami na przywrócenie młodego wyglądu w każdym wieku. Wśród proponowanych rozwiązań znalazło się także wypełnianie zmarszczek z pomocą np. kwasu hialuronowego.

W gabinecie poddać można się także zabiegowi nieinwazyjnego odsysania tłuszczu i cellulitu czy usuwaniu żylaków.

Właściciele Gabinetu Dr Jaworscy wyznają zasadę, że to pacjent jest najważniejszy. Kierują się holistycznym podejściem, a dzięki połączeniu różnych specjalizacji, mogą odnajdywać najskuteczniejsze sposoby walki z chorobami i zmianami wynikającymi z wieku. Pragną przywracać piękno i młodość, bo wierzą, że wygląd przekłada się na samopoczucie czy pewność siebie.

Specjaliści są dostępni w trzech nowoczesnych placówkach. Dzięki temu swoje usługi zapewniają mieszkańcom Częstochowy, Pajęczna i Radomska. W każdym z nich ogromny nacisk kładą na wysokiej klasy wyposażenie oraz stosowanie wyłącznie sprawdzonych preparatów renomowanych marek. Przykładają wagę również do komfortu pacjentów, dlatego każdy gabinet został wyposażony tak, aby od samego wejścia budził zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Gabinet został założony przez specjalistę endokrynologa dr n. med. Marka Jaworskiego oraz ekspertkę z dziedziny dermatologii, lek. med. Iwonę Jaworską. Obecnie konsultacje udzielane są przez nich w trzech filiach: w Częstochowie, Radomsku oraz Pajęcznie.

Właściciele Gabinetu Dermesta to doświadczeni lekarze, posiadający wiedzę i kwalifikacje z dziedzin, które pozwalają im na dogłębną analizę każdego problemu. Swoje umiejętności bezustannie podnoszą, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach.

Rejestracja - czynna:

  • Częstochowa - po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu
  • Radomsko - po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu
  • Pajęczno - drugi wtorek miesiąca po wcześniejszym uzgodnieniu

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (4)

Dr Jaworscy udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!