Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Lifting opadających piersi i lipotransfer do piersi

Po zabiegu Warto
Wavejka
Utworzono: 27 gru 2017 · Zaktualizowano: 22 lis 2018

16 grudnia po raz drugi przeszłam operację u najlepszego lekarza pod słońcem !! W lutym wyczarował mi śliczny brzuch a teraz piersi. Doktor wykonał lifting opadających piersi oraz liposukcję z bioder i boczków z transferem tłuszczu do piersi. Jak zwykle pełen profesjonalizm, cudowna opieka, w takich rękach człowiek czuje się naprawdę bezpieczny. Sam dr Paciorek to chyba jeden z najcieplejszych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze. Cały personel na 6 , począwszy od niezastąpionej asystentki dr Paciorka- Pani Agnieszki- która jest zawsze i wszędzie wtedy kiedy człowiek potrzebuje wsparcia psychicznego czy fizycznego ;) , pielęgniarki , anastezjolog , naprawdę z całego serca polecam.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

pola92

· Tarnowskie Góry

· 22 lis 2018

Witam! Jak piersi wyglądaj po takim czasie od operacji? Ile przeszczepionego tłuszczu zostalo w piersiach? Czy poleca Pani zabieg powiększania piersi z użyciem własnego tłuszczu?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.