Body Care Clinic

Body Care Clinic

(25 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Opolska 7/3, Katowice, Śląskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Body Care Clinic
Body Care Clinic
(25 Opinii)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic znajduje się w Katowicach. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających twarzy i ciała. To także miejsce, w którym możesz poddać się zabiegom kosmetologicznym albo skorzystać z porady dietetyka.

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic została utworzona w 2013 roku. Jej celem od początku było spełnianie oczekiwań o pięknym wyglądzie nawet najbardziej wymagających pacjentów, poszukujących nowoczesnych i skutecznych rozwiązań w dziedzinie szeroko pojętej estetyki ciała. Dziś placówka jest jednym z najlepiej wyposażonych ośrodków tego typu w Polsce południowej. Zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy indywidualnie dopasowują program leczenia do każdego pacjenta. Ich misją jest stworzenie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania, tak, aby każdy pacjent mógł poczuć się w pełni zrelaksowany i miał świadomość, że znajduje się pod opieką ekspertów medycyny estetycznej.

Zespół

Lekarze pracujący w Body Care Clinic są zwolennikami medycyny holistycznej. Pacjent jest postrzegany jako spójna całość. Dlatego specjaliści koncentrują się nie tylko na estetyce, ale też na zdrowotnym kontekście zabiegów. Są przekonani, że najlepsze terapie to te, które dają naturalne efekty.

W Body Care Clinic pracują świetnie wykształceni eksperci, którzy każdego dnia poszerzają swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Klinika współpracuje m.in. ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym, angażując się w różnego typu projekty badawcze. Lekarze uczestniczą w międzynarodowych kursach i szkoleniach, dzięki którym są na bieżąco z najnowszymi terapiami odmładzającymi i upiększającymi. Znakomite umiejętności pozwalają im nieść pomoc pacjentom w nawet najtrudniejszych przypadkach. Klinika jest jedną z nielicznych placówek, która wykonuje korekty nieudanych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii przeprowadzonych w innych ośrodkach.

Specjalizacje

Chcecie poprawić swój wygląd bez sięgania po metody chirurgiczne? Body Care Clinic spełni Wasze oczekiwania. W ofercie kliniki znajdziecie szeroki wachlarz małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych na twarz. Aby przywrócić promienny wygląd cery i zredukować zmarszczki specjaliści stosują przede wszystkim wypełniacze: kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe oraz toksynę botulinową. Ostatnią wykorzystują też w leczeniu nadpotliwości oraz bruksizmu. W placówce możecie skorzystać z zabiegów korekcji powiek metodami niechirurgicznymi czy skonsultować się z trychologiem, który dobierze dla Was odpowiednią kurację na włosy.

Dzięki Body Care Clinic zadbacie także o ciało. Klinika dysponuje zaawansowanymi technologicznie urządzeniami laserowymi pozwalającymi wykonywać zarówno depilację ciała, jak i zabiegi przywracające jędrność i odpowiedni koloryt skóry czy modelujące sylwetkę. O piękną figurę zadbają wykwalifikowani specjaliści stosujący zabiegi lipolizy iniekcyjnej, kriolipolizy czy endermologii. W klinice są też świadczone usługi zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych. W gabinecie kosmetycznym możecie z kolei poddać się zabiegom depilacji, wykonać makijaż permanentny oraz zadbać o odpowiedni wygląd stóp i dłoni.

Warto podkreślić, że w Body Care Clinic są stosowane autorskie, kompleksowe programy leczenia. Jednym z nich jest dająca świetne rezultaty autorska kolagenowa terapia rozstępów.

Lokalizacja

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic znajduje się w Katowicach.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Opinie (25)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Usuwanie czerwonych naczynek na nogach - na ostateczne efekty jeszcze czekam

Historia ukończona (Laserowe zamykanie naczynek):

Wykonywałam w tej klinice zabieg usuwania czerwonych naczynek na nogach. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do klienta mimo tego, że na ostateczne efekty jeszcze czekam. Pani kosmetolog znała się na rzeczy, wyjaśniła mi wszystko tak, z...Czytaj więcej

Depilacja laserowa

Historia ukończona (Depilacja laserowa):

Zaczełam dopiero serię depilacji, ale jestem tak zaskoczona efektem, że dzielę się z Wami! Po pierwszym zabiegu na bikini włosy normalnie przestały rosnąć w wielu miejscach..!! Mega się cieszę i polecam, a o efektach końcowych na pewno poinformuję :)

Super mam efekty po zabiegach na ciało

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.