Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Ulthera

Po zabiegu Warto
krystynaolszew338060
Utworzono: 29 sty 2016 · Zaktualizowano: 1 lut 2016
Historia

Witam, podjęłam się wykonania zabiegu Ulthera w tym gabinecie. W tej chwili mija 2 miesiąc po zabiegu i efekty są widoczne. Muszę przyznać, że spodziewałam się większej zmiany, ale Pani na konsultacji wyjaśniła mi czego tak na prawdę mogę oczekiwać. Gdyby nie to myślę, że mogłabym być rozczarowana. Największy efekt zobaczyłam zaraz po zabiegu - oczy (bo na to robiłam zabieg), były bardziej otwarte, powieki podniesione. Do liftingu u chirurga bym tego nie porównała, ale wiedziałam, że nie będzie tak samo. Czekam na ostateczny efekt, który ma być po 3 miesiącach. Myślę, że zrobiłabym ten zabieg jeszcze raz.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 1 lut 2016

Witam serdecznie, rzeczywiście lekarze podają, że na pełny efekt zabiegu Ulthera trzeba trochę poczekać. Czy sam zabieg był bolesny? Jak długo trwała procedura? Czy dotyczyła tylko okolicy oczu?

Pozdrawiam. Zuzka

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.