Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Klinika Novaderm dr n. med. Ewa Chlebus

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Klinika Novaderm dr n. med. Ewa Chlebus? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - Klinika Novaderm dr n. med. Ewa Chlebus

O nas

Założycielami Kliniki Novaderm są dr n. med. Ewa Chlebus specjalistka dermatologii i wenerologii oraz dr n.med. Maciej Chlebus specjalista kardiolog. Klinika mieści się w Warszawie przy ulicy Twardej 60. 

 

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Klinika Novaderm specjalizuje się w zabiagach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, swoim pacjentom oferuje również  kompleksowe podejście do zdrowia. Oprócz zabiegów odmładzających i upiekszających w ofercie kliniki można znaleźć również pakiet zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz naczyniowej, endokrynologii, a nawet kardiologii.

Dr n. med. Ewa Chlebus jest wykwalifikowanym lekarzem dermatologiem, specjalistą II stopnia. W 1985 r. skończyła studia lekarskie w Warszawskiej Akademii Medycznej, następnie zrobiła dwa stopnie specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii. W 1995 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jej praca doktorska dotyczyła wykorzystania testów świetlnych w diagnostyce kolagenoz - chorób związanych z nadwrażliwością skóry na światło słoneczne. Praca ta została opublikowana w amerykańskim piśmie naukowym „Journal of the American Academy of Dermatology”.

Praktykę w leczeniu dr Ewa Chlebus zaczęła zdobywać tuż po studiach. Początkowo pracowała w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie, tam m.in. pisała pracę doktorską. W roku 1992 rozpoczęła własną praktykę lekarską. W latach 1996 – 2002 była konsultantem naukowym firmy kosmetycznej „Dermika”. Od roku 2003 jest członkiem kapituły konkursu „Złoty Otis”.

Dr Ewa Chlebus specjalizuje się w dermatologii estetycznej. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na leczeniu pacjentów z ciężkimi postaciami chorób skóry twarzy, szczególnie trądziku i trądziku różowatego. Zajmuje się też leczeniem przebarwień skórnych oraz nieinwazyjnymi metodami poprawy jakości skóry.

Wygłosiła wiele wykładów podczas zjazdów naukowych w kraju i na świecie. Prowadzi szkolenia dla lekarzy dermatologów. Bardzo często wypowiada się w różnego rodzaju programach telewizyjnych, zapraszana tam jako specjalistka. Jest autorką wielu publikacji i badań naukowych w dziedzinie dermatologii klinicznej, a także współautorką książek „Medycyna estetyczna w Praktyce” oraz „Dermatochirurgia”.

Jest członkiem zarówno Polskiego, jak i Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W latach 1996 do 2002 była konsultantem naukowym firmy kosmetycznej DERMIKA. W 1999 roku została współzałożycielką Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Od roku 2009 jest w zarządzie Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Doktor Chlebus zasiada również w Radzie Naukowej Dermatologii i  Kosmetologii Medycyny Estetycznej i Anty-Aging.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Dr n. med. Ewa Chlebus
Dermatologia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do*
BOTOX® Z 800 zł Do 1 800 zł
Dermatoskopia z cyfrową archiwizacją obrazu do 20 zmian na wizycie Z 225 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
   Plastyka powiek dolnych
   Plastyka powiek górnych
Korekcja uszu (Otoplastyka)
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry
   Laserowe leczenie trądziku
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek
   Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów
   Laserowe usuwanie zmian skórnych
Leczenie naczyniaków (haemangioma)
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
Leczenie trądziku
Lipoliza iniekcyjna Z 350 zł Do 1 200 zł
Makijaż permanentny Z 400 zł Do 1 400 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 230 zł
Mikrodermabrazja Z 250 zł Do 320 zł
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Wrastający paznokieć
Peeling chemiczny Z 220 zł
Usuwanie cellulitu
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Z 150 zł
Wypełnianie zmarszczek Z 650 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Z 650 zł
   Sculptra

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Twarda 60
00 891 Warszawa
Polska