Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

17 paź 2017

Balistyczna fala akustyczna - cellulit się zmniejszył z dni na dzień

Warto

O lekarzu

Ocena:
Balistyczna fala akustyczna - cellulit się zmniejszył z dni na dzień
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

To moj pierwszy zabieg w Prodermie, i ogólnie klinice medycyny estetycznej i muszę przyznać że to REWELACJA! Moim problemem jest widoczny cellulit , zwłaszcza na udach i bardzo mocny na pośladkach wiec po konsultacji umowilam sie na tzw 'balistyczna fale akustyczna' i jestem bardzo zadowolona Zabieg bezbolesny, w trakcie wyczuwa sie przyjemne wibracje. Cellulit sie zmniejszyl i to widocznie z dnia na dzień, poprawila sie sprezystosc skory i nawilzenie na pewno skorzystam z nastepnych sesji, i moze zaczne poprawiac to i owo innymi metodami Polecam

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Usuwanie cellulitu VelaShape Kraków
Moim problemem był cellulit mimo że nie mam nadwagi. Sam sport i zdrowa dieta nie wystarczyły więc zdecydowałam się na zabieg VelaShape III dzięki któremu pozbyłam się pomarańczowej skórki a moja skóra jest teraz gładka i jędrna.
Zabiegi na celulit

Warto warto i jeszcze raz warto! Nie wiem jak to się dzieje, ale mając już doświadczenie w różnych technologiach - od endermologii po fale uderzeniowe - tylko u Pani Abi widzę realne efekty. Mam cellulit dość spory choć ogólnie jestem w miarę...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.