Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

18 maj 2017 · Zaktualizowano: 14 sie 2018

Długi i garbaty nos przekształcony na mały, zgrabny nosek

Warto
Średnia cena: 7.000 zł

O lekarzu

Katowice
Ocena:
Długi i garbaty nos przekształcony na mały, zgrabny nosek
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

W październiku poddałam się całkowitej operacji nosa (część kostna i chrzęstna). I żałuję..., że tak długo z tym zwlekałam:) Sama operacja mimo, że wydaje się drastyczna wcale nie jest taka straszna. A już na pewno nie przy dr. Jaklik, która wykazała wielki profesjonalizm i zaangażowanie. Od pierwszej wizyty konsultacyjnej do obecnych kontroli jest przemiłą osobą, która wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Należą się również podziękowania dla Pani Doroty, która po zabiegu dbała o mnie z wielkim zaangażowaniem i sympatią. Od operacji minęło już 7 miesięcy i śmiało mogę stwierdzić, że efekt przerósł moje oczekiwania. Nie sądziłam, że mój długi i garbaty nos można przekształcić na mały, zgrabny nosek, który obecnie wygląda naturalnie. Gorąco polecam!

9

Komentarzy (9)

Witam!bardzo bym prosila o zdiecie przed i po ,ja rowniez wybieram sie w grudniu do tej pani doktor na operacje nosa i bardzo sie stresuje!z gory dziekuje pozdrawiam
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Operacja nosa (dr Jaworski, Malia)

Chciałam polecić dr Jaworskiego. Operowałam u niego nos, w tak zwanej części kostnej, więc to o wiele bardziej skomplikowana operacja niż sama chrząstka. Pan doktor świetnie poprawił mi mój "fatalny" nos. **Jest dokładnym i cierpliwym...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.