Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

29 sty 2018 · Zaktualizowano: 30 sty 2018

Jestem po trzech wizytach (skleroterapia + laser) na żylaki i pajączki

Warto

O lekarzu

dr n. med. Diana Kupczyńska - ARS ESTETICA
2 ośrodki w Dolnośląskie, Mazowieckie...
Ocena:
Jestem po trzech wizytach (skleroterapia + laser) na żylaki i pajączki
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Jestem po trzech wizytach (skleroterapia + laser). W lutym jadę na następną. Pierwszy zabieg był pod koniec września. Efekty bardzo zadowalające. Wreszcie będę mogła latem założyć krótszą spódniczkę, bez rajstop. Żałuję tylko, że tak późno dowiedziałam się o tej metodzie. Pani doktor bardzo miła i konkretna. Od razu wyjaśniła, że tak długo "hodowane" żylaki i pajączki wymagają kilku zabiegów. Jak na razie działa cuda. Bardzo, bardzo polecam.

2

Komentarze (2)

Czy może pani napisać ile kosztowały te zabiegi
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Jestem bardzo zadowolona z efektów

Do dr Kupczyńskiej zgłosiłam się z problemem żylaków. Po przeprowadzeniu usg na szczęście okazało się , że wystarczy skleroterapia oraz ewentualne usunięcie nieestetycznych zmian laserowo. Jestem bardzo zadowolona z efektów, dlatego będę polecać...

Czytaj więcej
Laser i skleroterapia
Do dr Kowalczewskiego zgłosiłam się z problemem poszerzonych naczyń na nogach. Miałam wykonane 2 skleroterapie i 3 zabiegi laserem. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu leczenia. To dobry lekarz.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.