Kosmiczna technologia clacs - leczenie naczynek u dr. Rybaka

Milena

W ogóle nie dziwi mnie ta ilość pozytywnych komentarzy w kierunku doktora. Byłam i przyłączam się do wszystkich. Doktor to prawdziwy pasjonat, który ma tak niespotykaną wiedzę nie tylko na temat leczenia ale i urządzeń. Ja myślałam, że widziałam już wszystko, gdyż wcześniej korzystałam z zabiegów skleroterapii i laserowego usuwania naczynek aż do pierwszej wizyty u doktora który zastosował nową metodę clacs. Szok, aż zrobiłam sobie zdjęcie żeby mężowi pokazać. Olbrzymim plusem jest to, że pacjent może realnie ocenić efekty terapii i gołym okiem zobaczyć jak żyły znikają. Zdecydowanie polecam i już wiem że jak na naczynka to tylko do doktora Rybaka. Brawo Doktorze!

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2
Emka

Droga Mileno,
skoro korzystałaś z różnych zabiegów to może napiszesz w kilku słowach czemu ta metoda CLACS jest taka wyjątkowa? :) Ja osobiście nie mam problemów z żylakami, ale moja bratowa ma, wiem że była na skleroterapii i zabiegu chirurgicznym, ale żylaki nadal jej dokuczają i chciałabym jej coś polecić :)
Pozdrawiam ciepło
Emka

onaion

Witaj. Jak dużo miałaś pajaczkow i jak wychodzi to cenowo? Ja mam całe nogi w drobnych pajaczkach i również chciałabym się wybrać do doktora na zabieg.

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy