Kosmiczna technologia clacs - leczenie naczynek u dr. Rybaka

Po zabiegu Warto
Milena743357
Utworzono: 11 wrz 2018 · Zaktualizowano: 24 wrz 2019

W ogóle nie dziwi mnie ta ilość pozytywnych komentarzy w kierunku doktora. Byłam i przyłączam się do wszystkich. Doktor to prawdziwy pasjonat, który ma tak niespotykaną wiedzę nie tylko na temat leczenia ale i urządzeń. Ja myślałam, że widziałam już wszystko, gdyż wcześniej korzystałam z zabiegów skleroterapii i laserowego usuwania naczynek aż do pierwszej wizyty u doktora który zastosował nową metodę clacs. Szok, aż zrobiłam sobie zdjęcie żeby mężowi pokazać. Olbrzymim plusem jest to, że pacjent może realnie ocenić efekty terapii i gołym okiem zobaczyć jak żyły znikają. Zdecydowanie polecam i już wiem że jak na naczynka to tylko do doktora Rybaka. Brawo Doktorze!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zannap85

· Wrocław

· 24 wrz 2019

czy to boli?
onaion

· Kraków

· 22 wrz 2018

Witaj. Jak dużo miałaś pajaczkow i jak wychodzi to cenowo? Ja mam całe nogi w drobnych pajaczkach i również chciałabym się wybrać do doktora na zabieg.
emka652165

·

· 17 wrz 2018

Droga Mileno,

skoro korzystałaś z różnych zabiegów to może napiszesz w kilku słowach czemu ta metoda CLACS jest taka wyjątkowa? :) Ja osobiście nie mam problemów z żylakami, ale moja bratowa ma, wiem że była na skleroterapii i zabiegu chirurgicznym, ale żylaki nadal jej dokuczają i chciałabym jej coś polecić :)

Pozdrawiam ciepło

Emka

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

ARS ESTETICA – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

2 ośrodków w Mazowieckie, Dolnośląskie...

Ocena:

Kosmiczna technologia clacs - leczenie naczynek u dr. Rybaka

Milena743357
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.