W ogóle nie dziwi mnie ta ilość pozytywnych komentarzy w kierunku doktora. Byłam i przyłączam się do wszystkich. Doktor to prawdziwy pasjonat, który ma tak niespotykaną wiedzę nie tylko na temat leczenia ale i urządzeń. Ja myślałam, że widziałam już wszystko, gdyż wcześniej korzystałam z zabiegów skleroterapii i laserowego usuwania naczynek aż do pierwszej wizyty u doktora który zastosował nową metodę clacs. Szok, aż zrobiłam sobie zdjęcie żeby mężowi pokazać. Olbrzymim plusem jest to, że pacjent może realnie ocenić efekty terapii i gołym okiem zobaczyć jak żyły znikają. Zdecydowanie polecam i już wiem że jak na naczynka to tylko do doktora Rybaka. Brawo Doktorze!

Robiłem zabieg w Jantarze skleroterapje żylaków u dr Zielińskiego, były ordynator szpitala w Elblągu. Moja opinia i wszystkich pacjentów: to jest mistrz świata, wspaniałe złote ręce, miły człowiek. Nogi mam jak u niemowlaka, mam 66 lat, miałem żylaki na obu nogach teraz jestem szczęśliwy, polecam każdemu.

Więcej takich lekarzy!!! Niezwykle sympatyczny młody człowiek, który podchodzi do pacjenta tak jak to powinno wyglądać. Czuć zaangażowanie i chęć pomocy. Z czystym sumieniem będę doktora polecać.

Dawno nie spotkałem lekarza z takim zaangażowaniem. Bolały mnie nogi i znajoma stwierdziła że muszę zrobić sobie usg kończyn. Tak trafiłem do doktora Antkiewicza. Badanie było skrupulatne, bardzo szczegółowe, doktor wszystko wytłumaczył. W finale zostałem zakwalifikowany do zabiegu ostrzykiwania. Ogólnie oceniam postawę doktora na bardzo dobrą i z pełną odpowiedzialnością rekomenduję lekarza.

Jestem po trzech wizytach (skleroterapia + laser). W lutym jadę na następną. Pierwszy zabieg był pod koniec września. Efekty bardzo zadowalające. Wreszcie będę mogła latem założyć krótszą spódniczkę, bez rajstop. Żałuję tylko, że tak późno dowiedziałam się o tej metodzie. Pani doktor bardzo miła i konkretna. Od razu wyjaśniła, że tak długo "hodowane" żylaki i pajączki wymagają kilku zabiegów. Jak na razie działa cuda. Bardzo, bardzo polecam.

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna, a przy tym z poczuciem humoru. Dokładnie udziela informacji na temat spodziewanych efektów. Zabieg skleroterapii żyły oraz zamykania naczynek na nogach oceniam bardzo pozytywnie.

Od wielu lat miałam problem z pajączkami i żyłami na nogach. I...nic z tym nie robiłam. W końcu zdecydowałam się, by skorzystać z pomocy jaką daje nowoczesna medycyna estetyczna. Trafiłam w sieci na dobre opinie o dr Dianie Kupczyńskiej i umówiłam się pierwszy raz w życiu na zabieg skleroterapii - to była trafiona decyzja. Komfortowa atmosfera, wyrozumiałość i poczucie humoru pani doktor, a przede wszystkim jej kompetencje i wiedza utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto o siebie zadbać i powierzyć się doskonałemu specjaliście. A za takiego uważam panią Dianę Kupczyńską. Polecam.

Od początku drugiej ciąży miałam problem z żylakami, dlatego poszłam do dr Bujoka 2tyg temu. Zostałam mile zaskoczona, bo to pierwszy lekarz, który odpowiedział na KAŻDE moje pytanie. Sam zabieg nie był zbytnio przyjemny, ale poszedł bardzo sprawnie. datkowym plusem jest to, że nie płaciłam osobno za konsultacje i wszystko udało się zrobić w czasie jednej wizyty ;) Pozdrawiam i na pewno wrócę

Zabieg wykonany bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Pani doktor profesjonalnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości i przebieg leczenia. Jestem bardzo zadowolona z efektu i będę wracać na kolejne wizyty.

W tym roku (po raz kolejny w swoim życiu) postanowiłam zadbać o wygląd i zdrowie swoich nóg. Poddałam się zabiegowi skleroterapii pod czujnym okiem i precyzyjnym wykonaniem doktora Lewandowskiego. Efekt jest zadziwiający! Nigdy wcześniej nie doświadczyłam tak znacznej poprawy w wyglądzie swoich nóg. Oprócz fachowej opieki, jest także przemiła obsługa ( włączając w nią Panie z recepcji, asystentki Pana doktora a także samego Pana doktora). Jako pacjentka czułam się zadbana i zaopiekowana. Polecam serdecznie! Beata Gorzynska

Ciężko mi było zdecydować się na zabieg , miałam dużo obaw. Strach był jednak nie potrzebny. Dr.Diana dokładnie wyjaśniła mi przebieg zabiegu oraz postępowanie po. Tak jak wszystko opisała tak było. Zabieg trwał ok.10-15 min. i byl bezbolesny. Po ok.pół godziny czułam lekkie rozpieranie, wieczorem nogi były lekko obolałe i tak przez ok 4 dni czułam jakbym była po ostrym treningu i miała zakwasy. Spokojnie do zniesienia bez jakichkolwiek środków przeciwbólowych. Dodam jeszcze, że żylaków miałam sporo na obu nogach. Niedługo mija miesiąc i czeka mnie jeszcze jeden zabieg. Polecam szczerze wizyty u dr.Diany sprawne i profesjonalne.

Na wizytę u dr Kupczyńskiej zdecydowałam się ze względu na możliwość jednoczesnego zamykania laserem naczynek na twarzy oraz skleroterapię. Jestem po czwartej wizycie u pani doktor, która sukcesywnie likwiduje naczynka na mojej twarzy i nogach. Zabiegi na twarzy są mało przyjemne, ale do przeżycia. Odczuwam zdecydowanie większy dyskomfort podczas laseroterapii na nogach. Efekty pojawiają się powoli ze względu na dużą ilość zmian w naczynkach. Ale są. Najbardziej spektakularny efekt uzyskałam po podaniu botoksu, zmarszczki zniknęły, twarz wygląda dużo młodziej :)Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, dr Kupczyńska odpowiada na wszystkie pytania, daje praktyczne rady i wskazówki. Polecam zarówno lekarza jak i klinikę, z usług której korzystam kolejny raz.