Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Polecam skleroterapię - zabieg trwał 15 minut i był bezbolesny!

Po zabiegu Warto
mona_81460095
Utworzono: 16 lut 2017 · Zaktualizowano: 23 lut 2017

O lekarzu

dr n. med. Diana Kupczyńska - ARS ESTETICA 2 ośrodki w Mazowieckie, Dolnośląskie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Polecam skleroterapię - zabieg trwał 15 minut i był bezbolesny!

Historia

Ciężko mi było zdecydować się na zabieg , miałam dużo obaw. Strach był jednak nie potrzebny. Dr.Diana dokładnie wyjaśniła mi przebieg zabiegu oraz postępowanie po. Tak jak wszystko opisała tak było. Zabieg trwał ok.10-15 min. i byl bezbolesny. Po ok.pół godziny czułam lekkie rozpieranie, wieczorem nogi były lekko obolałe i tak przez ok 4 dni czułam jakbym była po ostrym treningu i miała zakwasy. Spokojnie do zniesienia bez jakichkolwiek środków przeciwbólowych. Dodam jeszcze, że żylaków miałam sporo na obu nogach. Niedługo mija miesiąc i czeka mnie jeszcze jeden zabieg. Polecam szczerze wizyty u dr.Diany sprawne i profesjonalne.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 23 lut 2017

Hej Mona 81,

co było powodem, że wybrałaś się na zabieg? Cy były to względy estetyczne, czy zaczęły Cią boleć nogi? Chodziłaś wcześniej na badania stanu naczyń? Słyszałam, że warto się tym interesować nawet wtedy, kiedy jeszcze nie ma widocznych zgrubień.

Pozdrawia

Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.