Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
 • 44 odpowiedzi

Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

 • 100% < 1 dnia 2
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów

Kontakt z nami

Rekomendacje (5)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

Naczynka na twarzy

olciaaa_1989 27.03.2012
Warto

Bardzo polecam klinike Esteticmed w Częstochowie. Zabieg został wykonany sprawnie, w bardzo miłym towarzystwie;) Jestem bardzo zadowolona. Choc dopiero byłam na pierwszej wizycie.

Usunięta brodawka na twrzy

Anonymous 10.10.2011
Warto

Rekomendacje innych lekarzy

Profil - Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

Motto:

,,COFNIJ CZAS...BEZPIECZNIE"

CzłonkostwoCzłonkostwo:

 • ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology ESCAD
 • IMCAS - International Master Course on Aging Skin
 • PTM - Polskie Towarzystwo Mezoterapii
 • PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • WOSAAM - World Society of Anti Aging Medicine (WOSAAM)

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Doktor Ilona Wnuk-Bieńkowska, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jest współtwórcą Kliniki Esteticmed.pl w Częstochowie. Aktualnie wspólnie z dr Marcinem Bieńkowskim zarządza i kieruje pracą personelu medycznego Bieńkowscy Clinic®. Doktor Ilona Wnuk- Bieńkowska specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, zwalczaniu cellulitu i modelowaniu sylwetki oraz leczeniu zmian naczyniowych, blizn, rozstępów. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz anti-aging.

Filozofia zawodowa

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi oparte są na podstawach medycznych i badaniach naukowych, natomiast nigdy nie ulegamy chwilowym trendom i modom przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów. Wypracowaliśmy również własne, sprawdzone i unikalne terapie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu pacjentom.

Nasz gabinet/klinika

Panel zabiegowy Bieńkowscy Clinic®, poza pełnym zakresem mało- i nieinwazyjnych zabiegów odmładzających, obejmuje kompleksowe leczenie uciążliwych i trudnych problemów, takich jak wszelkie blizny (pooparzeniowe, pourazowe, potrądzikowe i pooperacyjne), rozstępy oraz wrodzone i nabyte zmiany naczyniowe (naczyniaki, malformacje, rumień, popękane naczynka i żylaki). Naszą specjalnością, są także małoinwazyjne techniki operacyjne z zakresu medycyny regeneracyjnej, wykorzystujące komórki macierzyste i czynniki wzrostu, przeszczep własnej tkanki tłuszczowej oraz inne zabiegi chirurgiczne i ginekologii estetycznej oraz ortopedii.

Nowością jest Plasma Complex oraz fibryna komórkowa i strukturalna - naturalna biostymulacja tkanek w procesach regenerujących i odmładzających.

 

Konsultacje

Wizytę zarówno umówić, potwierdzić, jak i odwołać można telefonicznie, mailowo oraz poprzez wiadomość sms. Można także skorzystać z portalu społecznościowego Facebook oraz Estheticon. Umawiając się na konsultację, warto też zarezerwować czas na zabieg tego samego dnia, gdyż większość z zabiegów jest nieinwazyjna i można je wykonać bezpośrednio po konsultacji

Bieńkowscy Clinic® to dwie wyjątkowe kliniki medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii prowadzone przez nas w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Pod wspólną marką Esteticmed.pl funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy funkcjonujących na rynku od 2002 roku. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w skutecznych metodach odmładzania skóry i małoinwazyjnych technikach jej rewitalizacji. W panelu zabiegowym naszych klinik znajdują się zaawansowane rozwiązania estetyczne: innowacyjne terapie laserowe, zabiegi dermatochirurgiczne oraz procedury medycyny estetycznej i kosmetologii (MediSPA). Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosujemy wyłącznie renomowane preparaty estetyczne. Klinika otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora marki Restylane „Cofnij czas… BEZPIECZNIE” - to idea, która nie tylko stanowi nasze motto, ale jest wyznacznikiem naszej codziennej pracy na rzecz Państwa satysfakcji i rozwoju Bieńkowscy Clinic®. Aktywnie uczestniczymy w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. Nasze umiejętności rozwijamy praktykując w Polsce i zagranicą. Doświadczenie zawodowe rozwijamy odbywając staże w najlepszych ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na świecie, m.in. w klinice dr. Javier’a Beut’a na Majorce, dr. Romulo Mene w Brazylii, czy w Akademikliniken w Sztokholmie - największej prywatnej klinice chirurgii plastycznej w Europie oraz m.in. na kursach Masterclass firmy QMED® w Uppsala w Szwecji. Posiadana przez nas edukacja medyczna w dziedzinie chorób wewnętrznych i chirurgii doskonale się uzupełnia zapewniając wszechstronność i multidyscyplinarność w podejściu do problemów naszych pacjentów. Kilka razy w roku uczestniczymy w międzynarodowych i krajowych kongresach , workshopach i sympozjach poświęconych medycynie estetycznej, laseroterapii i chirurgii plastycznej m.in. Polanicy Zdroju, Warszawie, Krakowie, Berlinie, Wiedniu, Paryżu, Rzymie, Monte Carlo, Dubaju, Singapurze, Majorce, Rio de Janeiro i innych. Nabyte umiejętności i doświadczenie skrupulatnie wykorzystujemy dla Państwa w naszej codziennej praktyce. Rozwój naszej kliniki wsparty został również funduszami Unii Europejskiej. Należymy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych Medycynie Estetycznej i Anti-Aging:

Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim (PSME),Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE),Polskiego Towarzystwo Mezoterapii (PTMe),Światowego Towarzystwa Medycyny Anti Aging (WOSAAM), Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).Od 2002 roku ściśle współpracujemy z jednym z najlepszych prywatnych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce – kierowanym przez doktora Wiesława Bieńkowskiego w Bydgoszczy. Korzystając z wzajemnych doświadczeń pełnoprofilowych klinik możemy zapewnić Państwu najszerszą i bezprecedensową ofertę na rynku medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych Pacjentów i z pełną odpowiedzialnością zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych specjalistów.

Od listopada 2012 roku Klinika Bieńkowscy Esteticmed.pl w Bydgoszczy posiada nową siedzibę. Nowoczesna aparatura, luksusowe, przyjazne wnętrza oraz najwyższej jakości usługi medyczne przeprowadzane przez wykwalifikowany zespół ekspertów to wyznaczniki jakości Bieńkowscy Clinic®. Komfort w nowej klinice zapewnia sześć gabinetów zabiegowych, pracownia dermatoskopowa, sala operacyjna oraz VIP room.

NOWOŚCI W BIEŃKOWSCY CLINIC®

 • - LASER CUTERA Excel V+  - skuteczny i nowoczesny laser naczyniowy wysokiej klasy. Laser umożliwia terapię wielu schorzeń o podłożu naczyniowym, a także pozwala na usuwanie blizn oraz zmian barwnikowych skóry.
 • Laser Genesis V - służy do redukcji rumienia bez okresu rekonwalescencji, terapii objawów starzenia skóry oraz fotouszkodzeń.
 • ONDA® MIKROFALE COOLWAVES™ - terapia miejscowej otyłości, cellulitu i wiotkości skóry.
 • HIFU ULTRAVERA® - rewitalizacja okolic intymnych kobiety.
 • SMART GRAFT® - rewolucyjna metoda przeszczepu włosów.
 • REGENERA ACTIVA - komórki macierzyste w leczeniu wypadania włosów.
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE HD - Arthrex® ACP (Autologous Conditioned Plasma) – jest nową formą zabiegu osoczem bogatopłytkowym PRP najwyższej jakości
 • UNIVERSKIN® - to nowoczesna francuska marka naukowo opracowanych, spersonalizowanych dermatologicznych preparatów do leczenia i pielęgnacji skóry stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów. 
 • CUTERA ENLIGHTEN® TRIPLEX - najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny medyczny system laserowy amerykańskiej firmy CUTERA®. Wszechstronne możliwości lasera zapewniają szerokie spektrum zastosowań w terapii: melasmy, przebarwień, fotostarzenia, blizn, rozstępów, wiotkości oraz tatuaży
 • Dr.CYJ HAIR FILLER - to innowacyjna peptydowa terapia włosów i skóry. Powstrzymuje wypadanie i utratę włosów oraz przyspiesza ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych
 • NITHYA® - ATELOKOLAGEN - terapia kolagenowa doprowadza do intensywnej stymulacji fibroblastów skóry pacjenta i powstawania cząsteczek prokolagenu, a w następstwie tego, endogennego kolagenu typu III.
 • ATTIVA ® - najnowsza metoda aplikacji fal radiowych RF - podskórnie, bezpośrednio do miejsca, gdzie występuje problem
 • SCIZER ® - najnowsza i najsilniejsza odsłona medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU). System stworzony do zadań specjalnych - zwalczania miejscowej otyłości, większych depozytów tkanki tłuszczowej i zaawansowanego cellulitu
 • ACCENT PRIME- najnowocześniejszy system medyczny do nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry twarzy i ciała
 • NICI SPRING THREAD - niewchłanialne, silikonowe nici do niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała
 • ULTRAFORMER III - nieinwazyjny lifting twarzy i ciała wykorzystujący technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound)
 • CELLULAZE- najskuteczniejszy małoiwazyjny zabieg laserowy do leczenia cellulitu
 • VENUS LEGACY™ - innowacyjny medyczny system multipolarnej radiofrekwencji (RF) do nieinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała
 • VAGINAL NARROWER - lifting krocza za pomocą nici
 • N.I.L.- redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji infradźwiękowej
 • TriWings LED System - wszechstronne urządzenie terapeutyczne z diodami LED, stosowane w terapii teleangiektazji, rozstępów a także trądziku, łuszczycy czy bielactwa. Zapobiega starzeniu i odmładza, stymuluje wzrost włosów i proces gojenia ran.
 • CUTERA EXCEL V - najnowocześniejsza technologia laserowa w leczeniu rozszerzonych naczyń krwionośnych twarzy i ciała, naczyniaków i zaczerwienienia skóry
 • LIPOFILLING - przeszczep własnej tkanki tłuszczowej
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP - biorewitalizacja skóry za pomocą komórek macierzystych
 • MONALISA TOUCH® - pierwszy i jedyny laser stworzony specjalnie z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej oraz estetycznych zabiegów rekonstrukcyjnych
 • PELLEVE® - medyczna, nieinwazyjna metoda liftingu wykorzystująca fale radiowe wysokiej częstotliwości z możliwością wykonania procedur na dotychczas nieosiągalnych okolicach: oczu włącznie z powiekami, ust i okolicach intymnych.
 • ENDERMOLAB® - naturalna metoda mechanicznej stymulacji komórek skóry, której celem jest działanie przeciwstarzeniowe oraz redukujące tkankę tłuszczową, cellulit, obrzęki i ból
 • VECTUS™ - system laserowy przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia.
 • INTRACEUTICALS - nowoczesna metoda nieinwazyjnego odmładzania i nawilżania skóry.
 • MED CONTOUR MEDICAL – ultradźwiękowa kawitacja w walce z miejscową otyłością i cellulitem

 

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu Zapraszamy do Bieńkowscy... Z 700 zł Do 12 500 zł Tak
Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa Zapraszamy do Bieńkowscy... Z 350 zł Tak
Augmentacja (powiększenie) punktu G Z 2 500 zł Tak
BOTOX® Cena zależy od wielkości,... Z 300 zł Do 1 700 zł Tak
Dermabrazja Dermabrazja laserowa. Cena... Z 400 zł Do 3 000 zł Tak
Dermatoskopia z cyfrową archiwizacją obrazu Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł Do 500 zł Tak
Fibryna komórkowa i strukturalna Z 800 zł Do 1 000 zł
Fototerapia LED System medycznej... Z 100 zł Do 150 zł Tak
Ginekomastia Cena zależy od wielkości,... Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
IPL zabiegi intensywnym światłem pulsacyjnym Cena zależy od wielkości,... Z 400 zł Do 2 450 zł Tak
   Fotoepilacja (IPL) Cena za 1 małą okolicę np.... Z 49 zł Tak
Korekcja blizn Cena zabiegu uzależniona... Z 100 zł Tak
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Cena zależy od wielkości,... Z 3 000 zł Do 4 920 zł Tak
Korekta nosa kwasem hialuronowym Podana cena to cena 1 amp.... Z 990 zł Do 1 353 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex MLA (głębokie odmłodzenie, wiotkość, blizny, rozstępy) Cena zależy od wielkości,... Z 1 250 zł Do 6 500 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex PICO + NANO technologia (tatuaże, makijaż permanentny Cena zależy od wielkości,... Z 450 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex Pico Genesis (przebarwienia, fotostarzenie, poszerzone pory) Cena zależy od wielkości,... Z 1 000 zł Do 5 000 zł Tak
Laser Cutera® Genesis V+ (rumień, przebarwienia, fotostarzenie, poszerzone pory) NOWOŚĆ! Cena uzależniona od... Z 800 zł Tak
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Cena zabiegu Fraxel... Z 700 zł Do 5 600 zł Tak
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Przykładowe ceny warga... Z 150 zł Do 900 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Zapraszamy do Kliniki... Z 150 zł Tak
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Cena zależy od wielkości,... Z 400 zł Do 2 450 zł Tak
   Laserowe leczenie trądziku Cena zależy od rodzaju... Z 450 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie blizn Cena zabiegu uzależniona... Z 200 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Cena zabiegu obliczana jest... Z 100 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów Cutera® Enlighten TM... Z 450 zł Tak
   Laserowe usuwanie zmian skórnych Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł Do 2 000 zł Tak
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Cena 1 zabiegu 1250 zł... Z 1 250 zł Tak
   Laserowe odmładzanie pochwy Cena 1 zabiegu 1250 zł... Z 1 250 zł Tak
Laserowy peeling węglowy Cena uzależniona od okolicy... Z 400 zł Do 650 zł Tak
Leczenie naczyniaków (haemangioma) Cena zabiegu obliczana jest... Z 300 zł Tak
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 6 000 zł Tak
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 2 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie pocenia się - Smartlipo Leczenie nadpotliwości (pachy) Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
   Likwidacja nadmiernego pocenia stóp Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 2 000 zł Tak
Leczenie trądziku Cena zależy od rodzaju... Z 400 zł Do 3 000 zł Tak
Leczenie wypadania włosów Smart Graft®, REGENERA... Z 150 zł Tak
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Z 500 zł Tak
Leczenie żylaków Zapraszamy do Bieńkowscy... Z 350 zł Tak
   Skleroterapia żylaków Cena zależy od wielkości,... Z 350 zł Tak
   Laserowe usuwanie żylaków EVLT EVLT - wewnątrznaczyniowe,... Z 3 000 zł Do 5 500 zł Tak
Lipoliza iniekcyjna 250zł netto cena za koktajl... Z 250 zł Tak
   Lipoliza iniekcyjna Aqualyx Z 200 zł Tak
Liposukcja - Na zasadzie podciśnienia Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
Liposukcja - Na zasadzie radiofrekwencji Cena zabiegu uzależniona od... Z 700 zł Do 1 550 zł Tak
   Accent Cena zabiegu uzależniona od... Z 300 zł Do 1 850 zł Tak
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Cena uzależniona od obszaru... Z 4 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa - Smartlipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa SlimLipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja ultradźwiękowa (VASER Lipo®, LipoSelection®) Cena uzależniona od obszaru... Z 6 000 zł Do 14 500 zł Tak
   Liposukcja wibracyjna Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa – laser MPX Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa – Pro Lipo Plus & Skin Tyte Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja tradycyjna Cena uzależniona od obszaru... Z 3 000 zł Tak
Macrolane Cena zależy od wielkości,... Z 2 250 zł Do 13 517 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Zapraszamy do Esteticmed.pl... Z 100 zł Do 1 800 zł Tak
Mezoterapia tlenowa Intraceuticals Innowacyjna... Z 500 zł Tak
Nici liftingujące Zabiegi te odbywają się z... Z 4 000 zł Do 11 070 zł Tak
   Lifting nici PDO Cena jednej nici Z 60 zł Do 100 zł Tak
Nieinwazyjny lifting Zapraszamy do Kliniki... Z 650 zł Do 10 400 zł Tak
   HIFU - nieinwazyjny lifting Cena zależy od wielkości,... Z 1 000 zł Do 65 000 zł Tak
   Ultraformer Cena uzależniona od obszaru... Z 2 500 zł Tak
Onda® mikrofale Coolwaves - terapia cellulitu, wiotkości skóry, modelowanie sylwetki Cena zabiegu uzależniona od... Z 1 200 zł Do 3 500 zł Tak
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) Odmładzanie i lifting... Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
   Odmładzanie i lifting krocza za pomocą nici Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Wrastający paznokieć Dokładna cena ustalana na... Z 500 zł Tak
Peeling chemiczny Kwas glikolowy 150 ,... Z 150 zł Do 500 zł Tak
Plasma Complex Cena uzależniona od ilości... Z 1 500 zł Do 3 900 zł
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Cena zależy od zakresu,... Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Cena zależy od zakresu,... Z 3 500 zł Do 4 500 zł Tak
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder Cena zależy od wielkości,... Z 7 500 zł Do 16 000 zł Tak
Powiększanie piersi (Augmentacja)
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Cena zależy od wielkości,... Z 7 000 zł Do 15 000 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Lip Lift - powiększanie ust Dokładna cena ustalana na... Z 4 000 zł Do 4 920 zł Tak
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Preparat Juvederm Ultra... Z 800 zł Do 1 722 zł Tak
   Powiększanie ust własnym tłuszczem Cena za 1 okolicę Z 3 000 zł Tak
Przeszczep włosów - transplatacja włosów SMART GRAFT® Z 4 000 zł
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve) Cena 1 zabiegu. Cena jest... Z 250 zł Do 1 850 zł Tak
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP Cena zależy od zakresu zabiegu Z 400 zł Do 1 000 zł
Ultradźwiękowa bezigłowa liposukcja Z 700 zł Do 12 500 zł Tak
Ultradźwiękowa kawitacja Med Contour Medical – jest... Z 700 zł Do 9 600 zł Tak
Usuwanie cellulitu Cena uzależniona od rodzaju... Z 200 zł Do 12 500 zł Tak
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych Z 600 zł
Usuwanie rozstępów Cena zależy od wielkości,... Z 800 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Cena zależy od wielkości,... Z 250 zł Do 2 000 zł Tak
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych Cena zależy od wielkości,... Z 450 zł Do 650 zł Tak
Wypełnianie warg sromowych Z 1 500 zł Do 2 500 zł Tak
Wypełnianie zmarszczek Cena uzależniona jest od... Z 850 zł Do 1 599 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Koszt jednej ampułki, Nici... Z 900 zł Do 1 538 zł Tak
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Cena zależy od wielkości,... Z 3 000 zł Do 16 000 zł Tak
   Nici hialuronowe - hydrolift, soft lifting Cena jednej nici Z 60 zł Do 100 zł Tak

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Artykuły

Zaffiro w walce z wiotkością skóry
04.10.2011

Zmarszczki i inne niedoskonałości skóry tracącej z wiekiem sprężystość są częstym problemem większości z nas. Dzięki terapii...

Kontakt z nami

Adresy

Adres
ul.Wysockiego 39/7
42 200 Częstochowa
Polska

Godziny przyjmowania pacjentów
Poniedziałek
09:00 - 19:00 
Wtorek
09:00 - 19:00 
Środa
09:00 - 19:00 
Czwartek
09:00 - 19:00 
Piątek
09:00 - 19:00 
Sobota
09:00 - 17:00