dr Małgorzata Keller-Skomska

dr Małgorzata Keller-Skomska

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Tuchowska 6 B, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 25 godzin
dr Małgorzata Keller-Skomska
dr Małgorzata Keller-Skomska
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 1859 wizyt na profilu

Jestemspecjalistą chirurgii plastycznej i ogólnej, członkiem najważniejszej organizacji zrzeszającej chirurgów plastycznych w Polsce– Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE)oraz czynnym członkiem prestiżowych organizacji międzynarodowych: ISAPS, IPRAS oraz ESPRAS.

Moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie chirurgiczne zdobywałamw klinikach w Warszawie, Krakowie, Polanicy-Zdroju: wIII Klinice Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w Klinice Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie, w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju, w klinikach w Niemczech w Bremen oraz Düsseldorfie, w Izraelu oraz w San Francisco w Stanach Zjednoczonych. Przez piętnaście lat pracowałam jakozastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie. Kształciłam się również w ramach programu edukacyjnego International Society of Aesthetic Plastic Surgery– organizacji zrzeszającej chirurgów plastycznych z całego świata. Wiedzę poszerzałam w trakcie szkoleń i sympozjów odbywających się w wielu renomowanych ośrodkach europejskich.

Zapraszam do prywatnej kliniki chirurgii plastycznej, w której przeprowadzam zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej w znieczuleniu ogólnym i miejscowym. Wykonuję całe spektrum zabiegów chirurgicznych piersi (powiększanie implantami, redukcję piersi, lifting biustu, korekcję asymetrii piersi, zmniejszanie otoczek, wymiany implantów oraz korektę ginekomastii u mężczyzn). Zajmuję się także operacjami powłok brzusznych (abdominoplastyką,rekonstrukcją pochewek mięśni prostych –szczególnie będących efektemzmian pociążowych),korekcją blizn po operacjach brzusznych, liposkcją i lipofillingiem).Ponadto, wykonuję interwencje w obrębie twarzy i głowy:operacje powiek, nosa, uszu, zmarszczek twarzy iprzeszczep tłuszczu własnego.

W mojej klinice oferuję teżzabiegi małoinwazyjne z wykorzystaniem botoksu, kwasu hialuronowego iosocza bogatopłytkowego, orazzabiegi wycięcia zmian skórnych z badaniem histopatologicznym.

W klinice dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, o które dba doświadczony personel. Klinika jest doskonale wyposażona– personale ma do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt oraz nowoczesne sale operacyjne, spełniające najwyższe europejskie standardy.Pacjenci podczas mają do dyspozycjiklimatyzowane dwu i jednoosobowe pokoje z łazienką, dostępem do internetu i telewizji.

Klinika znajduje się w Krakowie, w dyskretnej lokalizacji, z dobrym dojazdem i dostępem do parkingu.

Zapraszam także do odwiedzenia mojej strony internetowej,gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zabiegów. Nablogudzielę się z moimi osobistymi przemyśleniami dotyczącymi chirurgii plastycznej. Galeria zdjęć przed i pooperacyjnych będzie na pewno dla Państwa wskazówką, jakie możliwości daje nam chirurgia plastyczna.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej
  • Inne:
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Powoli zaczynam chodzić w związanych włosach, moje uszy są przepiękne

Historia ukończona (Korekcja uszu):

Przeszłam operacje otoplastyki w połowie sierpnia w ALMA-MEDICA z Panią Doktor Keller, która Z CAŁEGO SERCA serdecznie polecam, profesjonalna, przemiła, chirurg z powołania:) Wszystko przebieglo sprawnie i pomyślnie, naprawdę pełen profesjonalizm, ni...Czytaj więcej

Dziękuję z całego serca dr Keller-Skomskiej za udaną operację uszu

dr Małgorzata Keller-Skomska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

dr Małgorzata Keller-Skomska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!