Dr Małgorzata Keller-Skomska

Dr Małgorzata Keller-Skomska

(4 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Tuchowska 6 B/5, Kraków, Małopolskie
Dr Małgorzata Keller-Skomska
Dr Małgorzata Keller-Skomska
(4 Opinie)·100% poleca

Informacje

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i ogólnej, członkiem najważniejszej organizacji zrzeszającej chirurgów plastycznych w Polsce – Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz czynnym członkiem prestiżowych organizacji międzynarodowych: ISAPS, IPRAS oraz ESPRAS.

Moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie chirurgiczne zdobywałam w klinikach w Warszawie, Krakowie, Polanicy-Zdroju: w III Klinice Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w Klinice Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie, w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju, w klinikach w Niemczech w Bremen oraz Düsseldorfie, w Izraelu oraz w San Francisco w Stanach Zjednoczonych. Przez piętnaście lat pracowałam jako zastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie. Kształciłam się również w ramach programu edukacyjnego International Society of Aesthetic Plastic Surgery – organizacji zrzeszającej chirurgów plastycznych z całego świata. Wiedzę poszerzałam w trakcie szkoleń i sympozjów odbywających się w wielu renomowanych ośrodkach europejskich.

Zapraszam także do odwiedzenia mojej strony internetowej, gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zabiegów. Na blogu dzielę się z moimi osobistymi przemyśleniami dotyczącymi chirurgii plastycznej. Galeria zdjęć przed i pooperacyjnych będzie na pewno dla Państwa wskazówką, jakie możliwości daje nam chirurgia plastyczna.

Specjalizacje

Zapraszam do prywatnej kliniki chirurgii plastycznej, w której przeprowadzam zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej w znieczuleniu ogólnym i miejscowym. Wykonuję całe spektrum zabiegów chirurgicznych piersi (powiększanie implantami, redukcję piersi, lifting biustu, korekcję asymetrii piersi, zmniejszanie otoczek, wymiany implantów oraz korektę ginekomastii u mężczyzn). Zajmuję się także operacjami powłok brzusznych (abdominoplastyką, rekonstrukcją pochewek mięśni prostych – szczególnie będących efektem zmian pociążowych), korekcją blizn po operacjach brzusznych, liposkcją i lipofillingiem). Ponadto wykonuję interwencje w obrębie twarzy i głowy - operacje powiek, nosa, uszu, zmarszczek twarzy i przeszczep tłuszczu własnego.

W mojej klinice oferuję też zabiegi małoinwazyjne zabiegi anti-aging oraz zabiegi usuwania zmian skórnych (z badaniem histopatologicznym).

Klinika

W klinice dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, o które dba doświadczony personel. Klinika jest doskonale wyposażona – personale ma do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt oraz nowoczesne sale operacyjne, spełniające najwyższe europejskie standardy. Pacjenci podczas mają do dyspozycji klimatyzowane dwuosobowe i jednoosobowe pokoje z łazienką, dostępem do Internetu i telewizji.

Lokalizacja

Klinika znajduje się w Krakowie, w dyskretnej lokalizacji, z dobrym dojazdem i dostępem do parkingu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (4)

5.0
4 Opinie · 100% poleca
Korekta nosa

Pani Doktorvto Cudowny człowiek,super specjalista.Wogóle cały zespół który się mną opiekował był świetny

Powoli zaczynam chodzić w związanych włosach, moje uszy są przepiękne

Historia ukończona (Korekcja uszu):

Przeszłam operacje otoplastyki w połowie sierpnia w ALMA-MEDICA z Panią Doktor Keller, która Z CAŁEGO SERCA serdecznie polecam, profesjonalna, przemiła, chirurg z powołania:) Wszystko przebieglo sprawnie i pomyślnie, naprawdę pełen profesjonalizm, ni...Czytaj więcej

Dziękuję z całego serca dr Keller-Skomskiej za udaną operację uszu

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.