dr n. med. Katarzyna Nowak

dr n. med. Katarzyna Nowak

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Klinika Nowak Piotrkowska 69, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr n. med. Katarzyna Nowak
dr n. med. Katarzyna Nowak
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 693 wizyty na profilu

Dr n. med. Katarzyna Nowak jest specjalistą z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii. Swoich pacjentów przyjmuje w Specjalistycznym Gabinecie Stomatologicznym i Gabinecie Medycyny Estetycznej w Łodzi. Oferuje szeroki wachlarz konsultacji z obu swoich specjalizacji.

Dr n. med. Katarzyna Nowak specjalizuje się w medycynie estetycznej oraz stomatologii. W swoim gabinecie oferuje pacjentom konsultacje i zabiegi, które mają na celu walkę z procesami starzenia się skóry.

Wśród nich na uwagę zasługuje wypełnianie zmarszczek z pomocą kwasu hialuronowego, które pozwala na uzyskanie gładszej twarzy i zniwelowanie bruzd. Oferuje również zabiegi z zastosowanie toksyny botulinowej, które umożliwiają likwidację zmarszczek mimicznych, np.kurzych łapek.

Innym zabiegiem odmładzającym i poprawiającym stan skóry jest jej dogłębne leczenie, odżywienie i odnowienie dzięki mezoterapii igłowej. Szeroka wiedza z zakresu medycyny estetycznej pozwala jej także na stosowanie peelingów chemicznych oraz walkę z niedoskonałościami skóry poprzez stosowanie specjalistycznych preparatów.

Wykorzystując ostrzykiwanie kwasem hialuronowym, specjalistka umożliwia także swoim pacjentkom modelowanie kształtu ust oraz ich powiększenie.

Celem ekspertki jest zadbanie o młody, zdrowy i naturalny wyglądu każdego pacjenta. Wierzy ona, że profesjonalizm, wiedza oraz wsłuchanie się w potrzebykażdej osoby zgłaszającej się na konsultacje umożliwiają rozwiązanie jego problemów i poprawę wyglądu w taki sposób, aby poczuł się usatysfakcjonowany. Specjalistka jest przy tym doceniana za swoją empatię i cierpliwość.

Dr n. med. Katarzyna Nowak prowadzi prywatny Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny i Gabinet Medycyny Estetycznej w Łodzi. Swoim pacjentom umożliwia w nim zarówno konsultacje stomatologiczne, jak i z zakresu medycyny estetycznej. Jej gabinet jest miejscem przyjaznym i profesjonalnym, w którym wykorzystywane są najnowsze urządzenia i preparaty cenionych marek. Jest także przygotowany z myślą o komforcie i dyskrecji pacjentów.

Członkostwo:

  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
  • Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Możliwość konsultacji w języku:

  • polski
  • angielski
  • rosyjski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

  • Tak

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Usługi

Powiększanie ust

Usta są powiększane kwasem hialuronowym, który pozwala również na ich nawilżenie, skorygowanie drobnych asymetrii, poprawę konturu warg i podkreślenie łuku Kupidyna.

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pani Doktor udzieliła mi porady na temat powiększania ust. Na zabieg nie zdecydowałam się, ponieważ czekało mnie skomplikowane leczenie stomatologiczne. Ponoć lepiej nie stosować wypełniaczy, jeśli dzieje się jakiś proces zapalny.

dr n. med. Katarzyna Nowak udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Historie (4)

Najpierw zęby, potem usta

Pani Doktor odradziła mi powiększanie ust, dopóki nie wyleczę zębów. Miałam duże problemy - powracające zapalenia dziąseł, ubytki na przednich zębach, leczenie kanałowe ósemki. Jestem jej bardzo wdzięczna, że tak dobrze pokierowała moich leczeniem....

Czytaj więcej
Przeszczep tłuszczu w okolice twarzy

Ja również jestem po przeszczepie tłuszczu na twarz. Zabieg był wykonany równocześnie z liftingiem czoła - 3 miesiące po liftingu twarzy. Perfekcyjnie wykonanym przez innego lekarza. Operacja, którą opisuję odbyła się w styczniu br. 9 - ty miesiąc...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (2)

dr n. med. Katarzyna Nowak udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Odpowiedzi na pytania (3)

Usuwanie pieprzyka z głowy
Odpowiedź specjalisty · 5 sty 2021

Włosów nie trzeba obcinać. Znamię na owłosionej skórze głowy usuwa się poprzez wycięcie chirurgiczne i założenie szwów. Usunięte znamię poddaje się badaniu histopatologicznemu. Blizna jest linijna, niemal niewidoczna i zakryta otaczającymi...

Czytaj więcej
dr n. med. Katarzyna Nowak udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników