• 5 odpowiedzi

dr n.med Iwona Gabriel

Ginekologia i położnictwo Bytom
 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n.med Iwona Gabriel? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - dr n.med Iwona Gabriel - Ginekologia i położnictwo Bytom

Motto:

Beauty begins the moment you decide to be yourself. Coco Chanel

CzłonkostwoCzłonkostwo:

 • PTG - Polskie Towarzystwo Ginekologiczne

O mnie

Od 2012r. wykonuję zabiegi ginekologii estetycznej, choć ja wolę nazywać je rekonstrukcyjnymi. Zajmuję się różnymi grupami kobiet: młodymi dziewczynami, u których występuję przerost warg sromowych, kobietami w szczycie okresu reprodukcyjnego, u których ze względu na przebyte porody doszło do rozluźnienia pochwy albo nieprawidłowego gojenia krocza i kobiet w okresie menopauzalnym, u których takie przypadłości jak suchość pochwy i nietrzymanie moczu są codziennością. Szczególną grupą kobiet, którą się zajmuje są pacjentki po powikłanych porodach z silnymi dolegliwościami okolicy blizny poporodowej.

Od 1974r. Swiatowa Organizacja Zdrowia pracuje nad problemami związanymi ze sferą seksualną tak ściśle powiązana ze strefą intymną. Nadal wiele problemów pozostaje nierozwiązanych, ale także wielu możemy  zaradzić poprzez rozsądnie i indywidualnie dobrane do pacjenta zabiegi chirurgiczne. Z zasady moja praktyka nakierowana jest na zabiegi chirurgiczne, a pozostałe nieinwazyjne formy terapii pozostają tylko uzupełnieniem zabiegów chirurgicznych.

Co wyróżnia mnie najbardziej poza umiejętnościami i wiedzą merytoryczną, to że jestem KOBIETĄ i GINEKOLOGIEM, i wiele spraw wynikających z natury kobiecej jest mi łatwiej zrozumieć i potencjalnie im pomóc.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Rekonstrukcja krocza po porodzie

Waginoplastyka (plastyka pochwy)

Labioplastyka ( zmniejszenie warg sromowych mniejszych )
Filozofia zawodowa

Najistotniejsze jest wysłuchanie pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i prawidłowa kwalifikacja do zabiegu. Czas na zapoznanie się ze zgodami zabiegowymi i instrukcjami przed- i pooperacyjnymi.

Nasz gabinet/klinika

Zabiegi wykonywane są w Przychodni Medicus sp. z o.o mieszczącej sie w Bytomiu, przy ul. Reptowskiej 20. Czas pobytu pacjenta w Klinice uzależniony jest od zakresu zabiegu, czasu jego trwania oraz stanu ogólnego pacjenta po zabiegu.

Wykształcenie i doświadczenie

W 2012r. jako pierwsza w Polsce odbyłam kurs u nestora ginekologii estetycznej na świecie- SouthCoast Urogynecology, Laguna Beach, Kalifornia, USA i rozpoczęłam używanie małoinwazyjnej metody radiofrekwencji w czasie zabiegów estetycznych. Na Śląsku mam najdłuższy wśród ginekologów staż w wykonwaniu zabiegów ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Konsultacje

Na wizytę konsultacyjną można umowić się za pośrednictwem asystentki Pani Weroniki Siekluckiej - tel. 573-432-241 lub drogą email: lapgynig@gmail.com

Zainteresowania

Od 2012r. jestem Asystentem Katedry i Oddziału Klinicznego Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Od 2008r. jestem członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Ginekologii Laparoskopowej i od wielu lat recenzentem prac wysyłanych na doroczne spotkania tego Towarzystwa, oraz  prowadzę sesje naukowe w ramach tych spotkań.

Od 2016r. aktywnie pracuje na Oddziale Uroginekologii Szpitala Brigham and Women's Hospital w Bostonie, USA ( Harvard Medical School).

Od 2018r. jestem członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Uroginekologicznego.

Jestem autorem rozdziałów w: Ginekologia Plastyczna Goodmana, PZWL, 2018; Minimally Invasive Gynecology, Springer 2018.

Wybrane publikacje w recenzowanych czasopismach i prace oryginalne na międzynarodowych zjazdach:

1. Gabriel I, Tavakkoli A, Minassian V. Pelvic organ prolapse and urinary incontinence in women after bariatric surgery: 5-year follow up. Female Pelvic Med Reconstr Surg 2018; 24: 120-125.

2. Paul M, Barwijuk M, Jurkiewicz A, Kolczewski P, Gabriel I. Invasive aesthetic gynecology trends in Poland between 2010 and 2016: a multicenter experience. J Plast Reconstruct Aesthet Surg 2018 Jun 8. pii: S1748-6815(18)30193-1.

3. Gabriel I, Raju C, Lazarou G, Sabatino N, Grigorescu B. Factors affecting contained specimen manual extraction after robotic assisted laparoscopic supracervical hysterectomy during pelvic organ prolapse surgery. 2018 IUGA International Meeting, Vienna, AT.

4. Gabriel I, Vitonis A, Welch W, Titus L, Cramer D. Douching, talc use and risk of ovarian cancer and conditions related to genital tract inflammation. 2018 DF/HCC Breast and Gynecologic Cancer Symposium, Boston, MA

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Ceny od*
Clitoroplastyka Z 2 000 zł
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Z 1 500 zł
   Laserowe odmładzanie pochwy Z 1 500 zł
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) Z 3 500 zł
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Z 6 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 4 000 zł
Wypełnianie warg sromowych Z 1 500 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Ginekologia i położnictwo Bytom
Adres
Reptowska 20
41-923 Bytom
Polska

Ginekologia i położnictwo Żary
Adres
ul. Jana Matejki 9
68 200 Żary
Polska

 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi