1

dr Anna Smorąg

(5.0) 100 % poleca
Dodaj opinię
Saska 6a lok 4, Warszawa, Mazowieckie
Zobacz mapę
Specjalizacje Medycyna Estetyczna

Opinie (16)

5.0
ogólna ocena
100 % poleca
Napisz opinię
Doktor Anna Smorąg jest lekarzem niezwykle kompetentnym, o wysokim poczuciu estetyki i ogromnym talencie manualnym. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Wykonane precyzyjnie i spokojnie, nie były bolesne. Zabiegi u mnie: -botox na żwacze (cierpię na bruksizm) Odczuwam po zabiegu niesamowitą ulgę. Nie spinam już tak boleśnie szczęki, więc lepiej się wysypiam.Rozluźnił się również mój sztywny kark. -powiększenie ust kwasem hialuronowym. Dzięki Dr Smorąg mam piękne usta o naturalnym kształcie.Usta są pełne, ale nie ma efektu kaczego dzioba! Rewelacja! Górna warga była bardzo mała a po zabiegu mam pełne, kobiece usta. Mistrzostwo! -botox w okolicach czoła, zlikwidował zmarszczki na czole, a botox w okolicach oczu zlikwidował kurze łapki wokół nich i je pięknie otworzył. -modelowanie brody kwasem hialuronowym. Miałam problem podwójnej brody.Dzięki temu zabiegowi zniknęła.Twarz ma teraz smuklejszy kształt. Szczerze polecam Dr Annę Smorąg. Jakość mojego życia ogromnie wzrosła! Dziękuję!
Profesjonalizm i klasa sama w sobie. Pani dr Ania Smorąg wyjaśnia wszelkie niejasności oraz tłumaczy cały przebieg zabiegu jak i to czego możemy spodziewać się po zabiegu. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Bardzo polecam.
Doktor Smorąg to prawdziwa profesjonalistka pełna empatii i zaangażowania. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym, któremu się poddałam wykonała z niebywałą delikatnością i starannością. Podczas wizyty doktor cały czas utrzymuje kontakt z pacjentem dbając o to, żeby czuł się komfortowo. Usta są pełne, wyglądają naturalnie, po prostu pięknie! Drugi raz na pewno bym się tak długo nie zastanawiała :) Dziękuje i polecam w 100%!
Jestem pacjentką dr Anny Smoląg od 2 lat. W tym czasie został wykonany zabieg wypełniania bruzdy nosowo-wargowej kwasem hialuronowym oraz 4 zabiegi mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Wszystkie zabiegi zostały wykonane nadzwyczaj delikatnie, z czasem odczuwanie niewielkiego dyskomfortu w zasadzie zanikło. Zabieg wypełnienia bruzdy został wykonany 2 lata temu, a efekt jest bardzo naturalny i utrzymuje się do dziś. Zabiegi mezoterapii to świetny sposób na poprawę kondycji skory i odmłodzenie twarzy. Po serii zabiegów widzę, że moja twarz wygląda lepiej, niż 3 lata temu. Lepiej oznacza, że skóra jest nawilżona, napięta, zdrowa i zdecydowanie odmłodzona. Same zabiegi są świetne, ale nie byłyby takie, gdyby nie profesjonalizm i doświadczenie pani Smorag. Wizyty to prawdziwa przyjemność, choć powszechnie takie zabiegi uchodzą za nieprzyjemne. Zawsze zdaję się na opinie i zalecenia pani Anny, bo jej po prostu ufam. Polecam z całego serca. Będę wracać zawsze.
Poproś dr Anna Smorąg o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (9)

Bardzo dokładnie wykonany lifting
Lifting twarzy

Zabieg bezbolesny, wykonany bardzo profesjonalnie. Na wszystkie zadawane pytania padła rzeczowa odpowiedź podparta głęboką wiedzą medyczną. Lekarz z dużym doświadczeniem, bardzo pewnie wykonujący zabieg....

czytaj więcej
Polecam dr Annę Smorąg!
Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Wysoki profesjonalizm i zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta i brak pośpiechu, a przy okazji Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą :)
Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy. Dobre efekty!
Osocze bogatopłytkowe
Zabieg całkowicie bezbolesny! Polecam każdemu, kto ma problem z wypadającymi włosami i łysieniem. Po trzech seriach moje włosy są wzmocnione i najważniejsze nie widać łysiny!

Zdjęcia (1)

Poproś dr Anna Smorąg o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
dr Anna Smorąg
(5.0) 16 opinie
- Dodaj opinię