UniEstetica

Brak opinii
Kraków
Wyrusz z nami w podróż po piękno… To nasze naczelne hasło, które nam przyświeca w pracy każdego dnia. Jesteśmy przekonani, że medycyna jest nie tylko naszym zawodem, ale przede wszystkim pasją. Dlatego nasza praca to także pomoc tym, którzy jej potrzebują nie tylko ze względów estetycznych. Jedną z dziedzin, która jest dla nas bardzo ważna to walka z chorobami nowotworowymi, a nasi lekarze wykonują najbardziej zaawansowane zabiegi... (implant brody Kraków)

dr n. med. Aldona Stachura

(4.8) 100% poleca
Kraków
Cena od 2.500 zł do 5.000 zł
Dr n. med. Aldona Stachura jest chirurgiem plastycznym, estetycznym i rekonstrukcyjnym. Może poszczycić się ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest laureatką nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za cykl prac naukowych. Z Kliniką La Perla jest związana od 2012 roku. Będąc wybitnym specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, dr n. med. Aldona Stachura stała się współzałożycielem fundacji leczenia... (operacja plastyczna brody Kraków)

ART CLINIQUE Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

(5.0) 100% poleca
Kraków
Cena od 6.000 zł do 7.000 zł
Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ART CLINIQE jest placówką medyczną znajdującą się w Krakowie, w odległości około 5 km od ścisłego centrum miasta. Klinika specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i piersi oraz małoinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej. W jej ofercie można również znaleźć zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Filarem ART CLINIQE jest chirurgia plastyczna twarzy i ciała. W klinice... (implant brody Kraków)

lek. med. Małgorzata Keller-Skomska

(4.8) 100% poleca
Kraków
Cena od 3.500 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej, członkiem najważniejszej organizacji zrzeszającej chirurgów plastyków w Polsce - Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz czynnym czlonkiem prestiżowych organizacji międzynarodowycj ISAPS oraz IPRAS. Posiadam 2 stopień specjalizacji w zakresie chirurgii plastycznej zdobyty pod kierunkiem dr n. med. Witolda Gollera.W krakowskich klinikach wykonuję zabiegi korekcyjne powiek górnych... (genioplastyka Kraków)

Dr n. med. Kazimierz Cieślik

(5.0) 100% poleca
Kraków
Dr n. med. Kazimierz Cieślik jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu jest uznanym, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery (IPRAS, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej, Plastycznej i Rekonstrukcyjnej)... (mentoplastyka Kraków)

Klinika Janeczko

Brak opinii
Kraków
Klinika Janeczko to gabinet dermatologii i medycyny estetycznej znajdujący się na krakowskim Stradomiu. Gabinet prowadzi dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko, specjalista z wieloletnim doświadczeniem.  Klinikę Janeczko wyróżniają komfortowe wnętrza, najnowocześniejszy sprzęt i selektywnie wyselekcjonowany personel. Dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko to doświadczony dermatolog; swoim pacjentom oferuje holistyczne podejście oraz pragnie zapewnić... (implant brody Kraków)

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

(4.9) 100% poleca
Kraków
Cena od 2.000 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA znajduje się w Zabierzowie oddalonym o około 10 kilometrów od Krakowa. W jej ofercie znajdziecie zarówno małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak i operacje wykonywane przez wykwalifikowanych chirurgów plastyków. Placówka specjalizuje się także w leczeniu żylaków oraz w zabiegach z zakresu chirurgii urologicznej. Wśród zabiegów wykonywanych w klinice dużą popularność zyskują operacje... (implanty podbródka Kraków)

Klinika SCM Clinic

(4.9) 100% poleca
Kraków
Cena od 5.000 zł do 7.000 zł
SCM Clinic to nowoczesna placówka medyczna w Krakowie, która oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz usług medycznych, w tym konsultacje ze specjalistami, zabiegi chirurgiczne czy terapie komórkami macierzystymi. Klinika oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z różnych dziedzin medycyny, w tym neurologii, endokrynologii czy onkologii. Przygotowani także szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej... (genioplastyka Kraków)

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

(4.8) 100% poleca
Kraków
Cena od 5.000 zł do 7.000 zł
Dr n. med. Rafał Pabiańczyk to jeden z najbardziej renomowanych chirurgów plastycznych w kraju. Zawodowo i akademicko związany z Krakowem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu operacji chirurgii plastycznej, zwłaszcza okolic twarzy i piersi. Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi liftingu twarzy, modelowanie, korekcję i rekonstrukcję piersi. Ponadto... (operacja plastyczna brody Kraków)

Klinika La Perla

(4.9) 100% poleca
Warszawa
Cena od 2.500 zł do 5.000 zł
La Perla (Perła) to sieć klinik medycyny estetycznej, jak również ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada aż 10 placówek w Polsce, m.in. pięć siedzib w Warszawie, a do tego w Krakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie. Klinika La Perla oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one na celu odmłodzenie oraz poprawę ich wyglądu w taki sposób, aby każdy pacjent uzyskał wymarzony cel, jakim jest... (implant brody Kraków)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

przedoperacja

Dzień dobry. Mam plagiocefalię oraz jeszcze 4 miesiące temu asymetrię szczęki. Jestem już po operacji dwuszczekowej z genioplastyką i przeszczepem kości. Niestety nie jestem do końca zadowolony. Twarz stała się bardziej pociągła, długa i w dodatku lewa strona jest mniejsza, mam mniej tkanki. Dlatego połówi twarzy są nadal asymetryczne tym razem pod względem wielkości. Ale teraz do konkretów. Mam plagiocefalię, prawa strona wysunieta do przodu oraz wyższa od lewej. Dokładne pomiary i obraz z tomografi mogę pokazać na wizycie. Zdecydowałem się już po konsultacjach, że najlepiej będzie za pomocą implanu 3d. Szukam lekarza, który wykonywał już coś takiego lub jest w stanie to zrobić. Jak już wspominałem mam także asymetryczne oczy. Prawe oko i brew są wyżej niż lewe oraz bardziej wysunięte do przodu, efekt plafiocefali. I ten zabieg chce wykonać w pierwszej kolejności, następnie implant czaszki i rozważam ponownie operację szczeki tym razem jej skrócenie - nie mam progeni, po prostu efekt long face. Operacje jakie mnie interesują zarówno prywatne jak i na NFZ. Proszę o kontakt lekarzy zainteresowanych leczeniem, mogę podesłać zdjęcia do oceny.

zarejestrowany303570
Mam problem z dysproporcja
zarejestrowany303570

Mam problem z dysproporcja w budowie mojej twarzy - cala dolna szczeka i broda sa zbyt wydatne do reszty twarzy. Pare lat temy leczylam wade zgryzu -dosyc powazna zgryz rozwarty - i wyrwano mi 4 trzonowe zeby. Leczenie zakonczylo sie sukcesem, ale twarz zeszczuplala a dysproporcja sie poglebila. Chcialabym sie umowic na konsultacje ze specjalista, kotry oceni co mozna zrobic. Czy jest mozliwe spotkac sie po 21 sierpnia? Pozdrawiam Aleksandra